akumulatorowa zakrętarka udarowa 10,8V Li-Ion, 2 akumulatory 2,0Ah, Makita [TD111DSAE]
-
Producent:
-
Kod producenta:TD111DSAE
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7717 pkt. |
Profesjonalna zakrętarka udarowa 10,8V Li-Ion model TD111DSAE, w tej wersji z 2 akumulatorami 2,0 Ah i ładowarką, całość pakowana w walizce z tworzywa.
Zakrętarka pracuje zarówno na akumulatorach o napięciu 10,8V jaki i na akumulatorach 12V. Jest kompatybilna z nowym system 12V.
Wyposażona została w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC, a maksymalny moment obrotowy to 135 Nm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa zakrętarka udarowa 10,8V Li-Ion, 2 akumulatory 2,0Ah, Makita [TD111DSAE]:
- leka i kompaktowa zakrętarka udarowa wykonana w Technologii CXT - Compact Extreme Technology,
- wyposażona została w bezszczotkowy silnik prądu stałego nowej serii BLDC,
- zakrętarka ma wysoki moment obrotowy 135 Nm,
- posiada 2-stopniową elektroniczną regulację obrotów + tryb A,
- dioda LED oświetlająca obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania,
- ma bardzo wygodną i ergonomiczną rękojeść pokrytą elastomerem,
- dostarczana w walizce z dwoma akumulatorami BL1020B (10,8 V / 2,0 Ah) i ładowarką.
parametry zakrętarki udarowej Makita TD111D:
- napięcie zasilania: 10,8 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- uchwyt narzędzia: sześciokąt 1/4",
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 1300 obr./min,
- 2 bieg: 0 - 3000 obr./min,
- częstotliwość udarów na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 1600 ud/min,
- 2 bieg: 0 - 3900 ud/min,
- wkręt standardowy: M5 - M14,
- wkręt do metalu: M4 - M8,
- wkręt o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M5 - M12,
- śruby z gwintem zwykłym: 22 - 90 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 135 Nm,
- wymiary (długość całkowita): 135 mm,
- waga (EPTA): 0,97-1,1 kg,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah.
w skład zestawu TD111DSAE wchodzą:
- 1 x zakrętarka TD111D,
- 2 x akumulator 2,0Ah,
- ładowarka DC10SA,
- sześciokątny uchwyt 1/4",
- końcówka wkrętakowa PH2,
- mocowanie do paska [346909-5],
- walizka z tworzywa,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 10,8 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,1 kg |
| na wyposażeniu: | 1 x zakrętarka TD111D, 2 x akumulator 2,0Ah, ładowarka DC10SA, sześciokątny uchwyt 1/4", końcówka wkrętakowa PH2, mocowanie do paska [346909-5], walizka z tworzywa, |
| częstotliwość udaru: | 0-3900 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-1600 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-3900 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-3000 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-1300 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-3000 obr/min |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 135 mm |
| max moment obrotowy : | 135 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | wewnętrzny sześciokąt 1/4' |
| opakowanie: | torba |
| EAN: | 088381828932 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.9 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
