akumulatorowa zakrętarka udarowa 1/4", 40V max Li-Ion, 2x4,0Ah, serii XGT Makita [TD001GM201]
-
Producent:
-
Kod producenta:TD001GM201
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 30643 pkt. |
Profesjonalna akumulatorowa zakrętarka udarowa 1/4" z nowej serii XGT firmy Makita TD001GM201 w tej wersji z 2 akumulatorami 40V max Li-Ion 4,0Ah BL4040 i ładowarką DC40RA. Całość pakowana w walizce systemowej MakPac.
Wyposażona w 4-stopniową, elektroniczną regulację prędkości obrotowej, oraz 6-opcji asystenta wkręcania.
Innowacyjna, mocniejsza i bardziej wytrzymała zakrętarka udarowa serii XGT, kompatybilna wyłącznie z nowymi akumulatorami o napięciu 40V max została stworzona dla najbardziej wymagających użytkowników oraz do zastosowań przemysłowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nowa seria maszyn akumulatorowych XGT MAKITA została stworzona aby zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników i przemysłu. Najważniejsze atrybuty w nowej serii XGT to:
- WYSOKA MOC - porównywalna do urządzeń sieciowych,
- WIĘKSZA TRWAŁOŚĆ - wszystkie urządzenia serii XGT mają większą trwałość w odniesieniu do serii XPT 18V,
- CYFROWA KOMUNIKACJA - w maszynach, akumulatorach i ładowarkach serii XGT następuje komunikacja dzięki Zaawansowanemu Systemowi Elektronicznej Kontroli.
akumulatorowa zakrętarka udarowa na sześciokąt 1/4", 40V max Li-Ion 2x4,0Ah firmy Makita TD001GM201:
- mocna, inteligentna zakrętarka udarowa z zabierakiem 1/4" z nowej serii XGT 40V max przeznaczona do prac profesjonalnych o bardzo dużej intensywności,
- zakrętarka posiada 4-stopniową, elektroniczną regulację prędkości obrotowej:
- na I-biegu: prędkość 0-1100 obr/min, częstotliwość udaru: 1100 ud/min,
- na II-biegu: prędkość 0-2100 obr/min, częstotliwość udaru: 2600 ud/min,
- na III-biegu: prędkość 0-3200 obr/min, częstotliwość udaru: 3600 ud/min,
- na IV-biegu: prędkość 0-3700 obr/min, częstotliwość udaru: 4400 ud/min,
- 6-opcji asystenta wkręcania:
- TRYB A - wkręcanie z małą prędkością do momentu wzrostu obciążenia: prędkość 0-1800 obr/min, częstotliwość udaru: bez udaru,
- TRYB Śruby - z automatycznym zatrzymaniem po dokręceniu/poluzowaniu nakrętki dla wydajniejszej pracy:
- Mode 1: prędkość 0-2500 obr/min, częstotliwość udaru: bez udaru,
- Mode 2: prędkość 0-3700 obr/min, częstotliwość udaru: 3600 ud/min,
- Mode 3: prędkość 0-3700 obr/min, częstotliwość udaru: 4400 ud/min,
- TRYB T1 - (cienka blacha) wkręcanie wkrętów samowiercących w cienki metal: prędkość 0-2400 obr/min, częstotliwość udaru bez udaru,
- TRYB T2 - (gruba blacha) wkręcanie wkrętów samowiercących w gruby metal: prędkość 0-3700 obr/min, częstotliwość udaru 2600 ud/min,
- wyposażona w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego pozwalający osiągnąć wysoki moment obrotowy 220 Nm,
- ma 2 diody LED podświetlają miejsce pracy (mają funkcje opóźnionego wygaszania),
- niewielkie rozmiary pozwalają na wygodną pracę w miejscach o ograniczonym dostępie,
- zgodna z Technologią XPT podwyższonej odporności na pył i wilgoć,
- obroty lewo/prawo i hamulec elektryczny,
- gumowana ergonomiczna rękojeść podnosi komfort pracy i zapewnia pewny uchwyt w każdych warunkach,
- urządzenie współpracuje wyłącznie z akumulatorami o napięciu roboczym 40V BL4025 i BL4040
- dostarczana w walizce systemowej MAKPAC z 2 akumulatorami BL4040 (40Vmax / 4,0 Ah) i ładowarką DC40RA
parametry zakrętarki udarowej TD001G:
- prędkość obr. na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0-1100 obr/min,
- 2 bieg: 0-2100 obr/min,
- 3 bieg: 0-3200 obr/min,
- 4 bieg: 0-3700 obr/min,
- częstotliwość. udarów na biegu jałowym:
- 1 bieg: 1100 ud/min,
- 2 bieg: 2600 ud/min,
- 3 bieg: 3600 ud/min,
- 4 bieg: 4400 ud/min,
- śruby standardowe: M5-M16,
- śruby maszynowe: M4-M8,
- śruba o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M5-M14,
- śruby z gwintem zwykłym: 22-125 mm,
- maks. moment obrotowy: 220 Nm.
- uchwyt narzędzia: sześciokąt 1/4",
- wymiary (długość całkowita): 120 mm
- waga: 1,7-2,0 kg.
zestaw TD001GM201 zawiera:
- zakrętarka udarowa: TD001G,
- 2 akumulatory 40 V Li-Ion o pojemności 4,0Ah: BL4040,
- ładowarka: DC40RA,
- walizka systemowa typu MAKPAC typ 2 [821550-0]
- uchwyt do mocowania na pasku
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makity wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 2,0 kg |
| na wyposażeniu: | zakrętarka udarowa: TD001G, 2 akumulatory 40 V Li-Ion o pojemności 4,0Ah: BL4040, ładowarka: DC40RA, walizka systemowa typu MAKPAC |
| częstotliwość udaru: | 0-4400 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-1100 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-2600 udar/min |
| częstotliwość udaru na III biegu: | 0-3600 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-3700 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-1100 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2100 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-3200 obr/min |
| prędkość obrotowa na IV biegu: | 0-3700 obr/min |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 120x86x250 mm |
| max moment obrotowy : | 220 Nm |
| liczba biegów: | 4+A |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| częstotliwość udaru na IV biegu: | 0-4400 udar/min |
| EAN: | 088381896153 |
| system opakowań: | MAKITA MAKPAC |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 6.96 kg |
| długość opakowania: | 41.9 cm |
| szerokość opakowania: | 31.9 cm |
| wysokość opakowania: | 19.9 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
