akumulatorowa zakrętarka udarowa 1/4' 18V XR DeWalt [DCF850NT-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCF850NT-XJ
644,90zł brutto
524,31zł netto
702,60zł
Promocja trwa do 31.07.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 10
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6449 pkt. |
Profesjonalna 3-biegowa zakrętarka udarowa 18V Li-Ion XR DeWALT DCF850N-XJ z mocowaniem narzędzi 1/4", w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, w walizce TStak.
Chociaż zakrętarka DCF850 jest lekka i kompaktowa, nie traci na wydajności dzięki bezszczotkowemu silnikowi, który zapewnia moment obrotowy do 208 Nm i jest przeznaczona do wykonywania nawet najcięższych prac montażowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWA ZAKRĘTARKA UDAROWA 1/4" 18V XR DEWALT [DCF850NT-XJ]:
- wyposażona w silnik o dużej mocy wyjściowej z momentem obrotowym do 208 Nm, przeznaczona do wykonywania nawet najcięższych prac montażowych,
- bezszczotkowy silnik dzięki mniejszemu tarciu ma mniejsze straty energii - może dłużej pracować na jednym naładowaniu akumulatora i cechuje się znacznie dłuższą żywotnością,
- bardzo zwarta, kompaktowa budowa (długość głowicy 100 mm) pozwala swobodnie pracować nią nawet w miejscach o ograniczonym dostępie,
- 3-biegowa regulacja prędkości obrotowej pozwala precyzyjnie dobrać właściwe parametry do wykonywanej pracy,
- tryb precyzyjnego wkręcania daje dodatkową kontrolę, aby uniknąć uszkodzenia materiału i elementu mocującego,
- zabezpieczenie przeciążeniowe zapewnia stałe obroty pod obciążeniem,
- pierścień świetlny z trzema diodami LED zapewnia zawsze bardzo dobrą widoczność pola pracy,
- sześciokątny uchwyt bitowy 1/4" (6,35 mm) umożliwia szybkie mocowanie końcówek,
- w tej wersji zakrętarka dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki, w walizce TStak.
DANE TECHNICZNE ZAKRĘTARKI UDAROWEJ DEWALT [DCF850NT-XJ]:
- napięcie zasilania: 18V XR,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prędkość obrotowa na 1 biegu jałowym: 0 - 1000 obr./min.,
- prędkość obrotowa na 2 biegu jałowym: 0 - 2800 obr./min.,
- prędkość obrotowa na 3 biegu jałowym: 0 - 3250 obr./min.,
- częstość udarów na biegu jałowym: 0 - 3800 obr./min.,
- maksymalny moment obrotowy: 208 Nm,
- uchwyt narzędzia sześciokątny 1/4",
- wymiary (D x S x W): 100 x 65 x 200 mm,
- waga (bez akumulatora): 0,95 kg
Wyposażenie zakrętarki udarowej DeWalt [DCF850NT-XJ]:
- zaczep do paska,
- magnetyczny uchwyt do bitów,
- walizka TStak,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| na wyposażeniu: | zaczep do paska, magnetyczny uchwyt do bitów, walizka TStak, instrukcja obsługi |
| częstotliwość udaru: | 0-3800 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-3250 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-1000 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2800 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-3250 obr/min |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| max moment obrotowy : | 208 Nm |
| liczba biegów: | 3 |
| EAN: | 5035048750124 |
| system opakowań: | DeWalt TStak |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 2.72 kg |
| długość opakowania: | 43.00 cm |
| szerokość opakowania: | 35.00 cm |
| wysokość opakowania: | 12.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
