akumulatorowa zakrętarka udarowa, 1/4", 18V, M18, M18 BLIDRC-0, Milwaukee [4933492839]
-
Producent:
-
Kod producenta:4933492839
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6497 pkt. |
Akumulatorowa zakrętarka udarowa, 1/4", 18V, M18, M18 BLIDRC-0, Milwaukee [4933492839] w tej wersji dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Kompaktowa zakrętarka udarowa z nowoczesnym silnikiem bezszczotkowym zapewnia wysoką wydajność i moment obrotowy 190 Nm nawet podczas pracy pod dużym obciążeniem.
Dzięki długości zaledwie 112 mm doskonale sprawdza się w trudno dostępnych miejscach, a mocowanie na sześciokąt 1/4" umożliwia szybką wymianę bitów.
Technologia REDLINK chroni narzędzie przed przeciążeniem i optymalizuje jego pracę, a dioda LED poprawia komfort pracy w słabo oświetlonych miejscach.
Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi akumulatorami systemu MILWAUKEE M18.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa zakrętarka udarowa, 1/4", 18V, M18, M18 BLIDRC-0, Milwaukee [4933492839]
- wyższa wydajność i moc podczas pracy pod obciążeniem dzięki momentowi obrotowemu 190 Nm,
- zakrętarka udarowa wyposażona jest w nowej generacji silnik bezszczotkowy, zapewniający większą wydajność i żywotność narzędzia,
- niezwykle kompaktowa konstrukcja o całkowitej długości 112 mm zapewnia dostęp do ciasnych przestrzeni,
- zakrętarka udarowa posiada uchwyt sześciokątny 1/4", który umożliwia szybszą i łatwiejszą wymienę bitów,
- technologia REDLINK zapewnia zoptymalizowaną wydajność oraz ochronę przed przeciążeniem dzięki pełnej komunikacji systemowej między narzędziem, akumulatorem i ładowarką,
- wbudowana dioda LED doświetla miejsce pracy,
- narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M18, dzięki czemu jest kompatybilne ze wszystkimi akumulatorami tej serii,
- w tej wersji zakrętarka dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie,
PARAMETRY TECHNICZNE ZAKRĘTARKI UDAROWEJ MILWAUKEE [4933492839]
- napięcie zasilania 18 V,
- prędkość obrotowa: 0 - 3600 obr/min,
- częstotliwość udarów: 0 - 4900 ud/min,
- maksymalny moment obrotowy: 190 Nm,
- uchwyt narzędzia: sześciokąt 1/4",
- waga: 900 g,
WYPOSAŻENIE ZAKRĘTARKI UDAROWEJ MILWAUKEE [4933492839]
- zaczep do paska,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 0.9 kg |
| na wyposażeniu: | zaczep do paska, |
| częstotliwość udaru: | 0 - 4900 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0 - 3600 obr/min |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| max moment obrotowy : | 190 Nm |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4058546477103 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | MILWAUKEE M18 |
| masa z opakowaniem: | 1 kg |
| długość opakowania: | 14 cm |
| szerokość opakowania: | 9,8 cm |
| wysokość opakowania: | 24 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 45A 02-146 Warszawa, Polska e-mail: aftersales.cee@tti-emea.com tel.: 24 242 40 04 |
| Gwarancja Milwaukee: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Milwaukee umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (https://warranty.milwaukeetool.eu/pl-pl/landing), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Ładowarki jak i osprzęt nie podlegają wydłużonej gwarancji. PHU A/B/C jest autoryzowanym dystrybutorem Milwaukee – kupując w naszym sklepie masz prawo do skorzystania z wydłużonej gwarancji. (Narzędzia kupione od nieautoryzowanych dostawców nie mają wydłużonej gwarancji) |
