akumulatorowa zakrętarka udarowa, 1/4", 18V, M18 FUEL, M18 FID3-0, Milwaukee [4933498061]
-
Producent:
-
Kod producenta:4933498061
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8645 pkt. |
akumulatorowa zakrętarka udarowa, 1/4", 18V, M18 FUEL, M18 FID3-0, Milwaukee [4933498061] z mocowaniem narzędzi uchwyt sześciokątny 1/4", w tej wersji bez akumulatora i ładowarki.
Narzędzia serii FUEL posiadają silnik bezszczotkowy POWERSTATE, akumulator REDLITHIUM i inteligencję elektroniczną REDLINK PLUS, które zapewniają wyjątkową moc i trwałość.
Wyższa wydajność i moc przy pracy pod obciążeniem z wyjątkowym momentem obrotowym 226 Nm.
Narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M18, dzięki czemu działa ze wszystkimi akumulatorami tej serii.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
akumulatorowa zakrętarka udarowa, 1/4", 18V, M18 FUEL, M18 FID3-0, Milwaukee [4933498061]
- wyższa wydajność i moc przy pracy pod obciążeniem z wyjątkowym momentem obrotowym 226 Nm,
- zakrętarka udarowa wyposażona jest w nowej generacji silnik bezszczotkowy zapewniający większą wydajność i żywotność narzędzia,
- niezwykle kompaktowa konstrukcja o całkowitej długości 113 mm zapewnia dostęp do ciasnych przestrzeni,
- DRIVE CONTROL umożliwia użytkownikowi przełączanie między czterema różnymi ustawieniami prędkości i momentu obrotowego, aby zmaksymalizować wszechstronność zastosowania,
- zakrętarka posiada 4 tryby pracy:
- tryb 1 służy do precyzyjnej pracy,
- tryb 2 pomaga zapobiegać uszkodzeniom łączników i materiału,
- tryb 3 zapewnia maksymalną wydajność w najtrudniejszych zastosowaniach,
- tryb 4 jest optymalnym rozwiązaniem między precyzyjną pracą a maksymalną wydajnością, automatycznie dostosowując prędkość, uderzenia i momentu obrotowego, - indywidualny monitoring ogniw optymalizuje czas pracy urządzenia oraz wydajność i żywotność całego systemu,
- zakrętarka udarowa posiada uchwyt sześciokątny 1/4", który pozwala o wiele szybciej i łatwiej wymieniać bity,
- narzędzia serii FUEL posiadają silnik bezszczotkowy POWERSTATE, akumulator REDLITHIUM i inteligencję elektroniczną REDLINK PLUS, które zapewniają wyjątkową moc i trwałość,
- narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M18, dzięki czemu działa ze wszystkimi akumulatorami tej serii,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki.
PARAMETRY TECHNICZNE ZAKRĘTARKI UDAROWEJ MILWAUKEE [4933498061]
- napięcie zasilania 18 V,
- typ akumulatorów Li-ion,
- prędkość obrotowa:
- na 1 biegu jałowym: 0 - 1750 obr./min,
- na 2 biegu jałowym: 0 - 3000 obr./min,
- na 3 biegu jałowym: 0 - 3900 obr./min,
- na 4 biegu jałowym: 0 - 3300 obr./min, - częstotliwość udarów:
- na 1 biegu jałowym: 0 - 1,400 ud./min,
- na 2 biegu jałowym: 0 - 3,600 ud./min,
- na 3 biegu jałowym: 0 - 4,400 ud./min, - maksymalny moment obrotowy: 226 Nm,
- poziom ciśnienia akustycznego: 100.27 (dB(A)),
- poziom mocy akustycznej: 111.27 (dB(A)),
- poziom wibracji przy dokręcaniu: 23.23 m/s²
- uchwyt narzędzia sześciokątny 1/4",
- waga z akumulatorem 1,7 kg.
WYPOSAŻENIE ZESTAWU MILWAUKEE [4933498061]
- zaczep do paska,
- uchwyt bitów,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 1,7 kg |
| częstotliwość udaru: | 0–4400 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0–1400 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0–3600 udar/min |
| częstotliwość udaru na III biegu: | 0–4400 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0–3900 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0–1700 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0–3000 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0–3900 obr/min |
| prędkość obrotowa na IV biegu: | 0–3300 obr/min |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | długości 113 mm |
| max moment obrotowy : | 226 Nm |
| liczba biegów: | 3+A |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 111,27 dB |
| EAN: | 4058546512217 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | MILWAUKEE M18 |
| instrukcja obsługi: | https://dfx5yarxfn3yb.cloudfront.net/catalog/4931470627.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 45A 02-146 Warszawa, Polska e-mail: aftersales.cee@tti-emea.com tel.: 24 242 40 04 |
| Gwarancja Milwaukee: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Milwaukee umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (https://warranty.milwaukeetool.eu/pl-pl/landing), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Ładowarki jak i osprzęt nie podlegają wydłużonej gwarancji. PHU A/B/C jest autoryzowanym dystrybutorem Milwaukee – kupując w naszym sklepie masz prawo do skorzystania z wydłużonej gwarancji. (Narzędzia kupione od nieautoryzowanych dostawców nie mają wydłużonej gwarancji) |
Załączniki GPSR
| 4931470627.pdf |
