akumulatorowa wyrzynarka bezszczotkowa,18V Li-lon, Stanley [SFMCS600B-XJ] serii V20
-
Producent:
-
Kod producenta:SFMCS600B-XJ
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3545 pkt. |
Akumulatorowa wyrzynarka z podcinaniem Li-ion, 18V Stanley [SFMCS600B-XJ] z serii narzędzi STANLEY FATMAX V20 Li-Ion.
W tej wersji dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Wyrzynarka posiada elektroniczną regulację prędkości obrotowej i 2-stopniową funkcję podcinania. Maksymalna głębokość cięcia w drewnie wynosi 55mm a w metalu 8mm.
Dla zwiększenia wygody użytkownika została wyposażona w szybkowymienny uchwyt brzeszczotu i włącznik z płynnym nastawianiem częstości suwów.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa wyrzynarka bezszczotkowa,18V Li-lon, Stanley [SFMCS600B-XJ] serii V20
- wyrzynarka akumulatorowa wykonana w nowej technologii STANLEY FATMAX V20 Li-Ion zapewnia doskonałą efektywność i wydajność pracy,
- ma włącznik z płynnym nastawianiem częstości suwów zakresie 0-2500 1/min i blokadę włącznika,
- posiada dwa ustawienia pracy wahadłowej (podcinania) do wszechstronnego użytku i szybkiego wyrzynania,
- wyrzynarka ma beznarzędziowy uchwyt do szybkiej i łatwej wymiany brzeszczotów typu T i U,
- ustawialna stopa odchylana do 45° w dwie strony,
- miękka ogumowana rękojeść,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie
Parametry wyrzynarki Stanley SFMCS600B:
- napięcie: 18 V,
- technologia akumulatorów: XR Li-Ion,
- częstość suwów bez obciążenia: 0-2500 suwów/min,
- długość skoku: 19 mm,
- maksymalny kąt odchylenia od pionu: 0-45°,
- maksymalna zdolność cięcia w drewnie: 55 mm,
- zakres cięcia w stali: 8 mm,
- masa: 2.63 kg.
Wyposażenie wyrzynarki Stanley SFMCS600B
- wyrzynarka SFMCS600,
- klucz imbusowy,
- instrukcja obsługi
- opakowanie: karton.
Firma Stanley wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie STANLEY.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki Stanley i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Stanley wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,63 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,26 kg |
| na wyposażeniu: | wyrzynarka SFMCS600, klucz imbusowy, instrukcja obsługi opakowanie: karton. |
| typ mocowania : |
|
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 430 x 351 x 124 mm mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-2500 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 19 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 55 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 19 mm |
| max zakres cięcia w PCV: | 20 mm |
| funkcja podcinania: | tak |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048724040 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | STANLEY FATMAX V20 |
| masa z opakowaniem: | 10.000 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
