akumulatorowa wyrzynarka, 18V, M18, M18 BJS-0, Milwaukee [4933451391]
-
Producent:
-
Kod producenta:4933451391
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 16470 pkt. |
Akumulatorowa wyrzynarka, 18V, M18, M18 BJS-0, Milwaukee [4933451391], w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Zacisk FIXTEC opatentowany przez MILWAUKEE ułatwia i przyspiesza wymianę brzeszczotu.
REDLINK elektronicznie zabezpiecza przed przeciążeniem w maszynie i akumulatorze, zapewniając wyższą żywotność.
Narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M18, dzięki czemu działa ze wszystkimi akumulatorami tej serii.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa wyrzynarka, 18V, M18, M18 BJS-0, Milwaukee [4933451391]
- zacisk FIXTEC opatentowany przez MILWAUKEE ułatwia i przyspiesza wymianę brzeszczotu,
- wyrzynarka zapewnia 2800 SPM,
- posiada 5-stopniową regulację wychyłu dla zwiększenia osiągów,
- REDLINK elektronicznie zabezpiecza przed przeciążeniem w maszynie i akumulatorze, zapewniając wyższą żywotność,
- wysokowydajny silnik MILWAUKEE gwarantuje szybkie tempo cięcia, długą żywotność urządzenia,
- wyrzynarka posiada wbudowane diody LED, które podświetlają przestrzeń roboczą,
- rolka prowadząca zapewnia stabilność brzeszczotu,
- narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M18, dzięki czemu działa ze wszystkimi akumulatorami tej serii,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY WYRZYNARKI MILWAUKEE [4933451391]
- napięcie: 18 V,
- technologia akumulatorów: Li-Ion,
- częstość suwów bez obciążenia: 0 - 2,800 suwów/min,
- długość skoku: 25 mm,
- maksymalny kąt odchylenia od pionu: 0-45°,
- maksymalna zdolność cięcia w drewnie: 135 mm,
- maksymalna zdolność cięcia w stali: 10 mm,
- poziom mocy akustycznej: 96 (dB(A)),
- poziom ciśnienia akustycznego: 85 (dB(A)),
- waga z akumulatorem: 2.5 kg.
WYPOSAŻENIE WYRZYNARKI MILWAUKEE [4933451391]
- stopa ochronna (nie rysująca powierzchni),
- brzeszczot,
- osłona przeciwpyłowa,
- rura do odsysania pyłu,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,5 kg |
| na wyposażeniu: | stopa ochronna (nie rysująca powierzchni), brzeszczot, osłona przeciwpyłowa, rura do odsysania pyłu, instrukcja obsługi. |
| typ mocowania : | chwyt typu T |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0 - 2,800 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 25 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 135 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 10 mm |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 96 dB(A) dB |
| EAN: | 4002395157990 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | MILWAUKEE M18 |
| długość opakowania: | 23,1 cm |
| szerokość opakowania: | 10,2 cm |
| wysokość opakowania: | 27,1 cm |
| instrukcja obsługi: | https://dfx5yarxfn3yb.cloudfront.net/catalog/4931414720.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 45A 02-146 Warszawa, Polska e-mail: aftersales.cee@tti-emea.com tel.: 24 242 40 04 |
| Gwarancja Milwaukee: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Milwaukee umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (https://warranty.milwaukeetool.eu/pl-pl/landing), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Ładowarki jak i osprzęt nie podlegają wydłużonej gwarancji. PHU A/B/C jest autoryzowanym dystrybutorem Milwaukee – kupując w naszym sklepie masz prawo do skorzystania z wydłużonej gwarancji. (Narzędzia kupione od nieautoryzowanych dostawców nie mają wydłużonej gwarancji) |
Załączniki GPSR
| 4931414720.pdf |
