akumulatorowa wyrzynarka, 18V, M18 FUEL, M18 FBJS-0, Milwaukee [4933500558]
-
Producent:
-
Kod producenta:4933500558
1014,00zł brutto
824,39zł netto
1487,07zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10140 pkt. |
Akumulatorowa wyrzynarka, 18V, M18 FUEL, M18 FBJS-0, Milwaukee [4933500558], w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Zacisk FIXTEC opatentowany przez MILWAUKEE ułatwia i przyspiesza wymianę brzeszczotu.
Wyrzynarka zapewnia 3500 SPM płynność cięcia, zmniejszony odprysk i redukcję wibracji.
Bezszczotkowy silnik POWERSTATE gwarantuje szybkie tempo cięcia, długą żywotność urządzenia.
Narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M18, dzięki czemu działa ze wszystkimi akumulatorami tej serii.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa wyrzynarka, 18V, M18 FUEL, M18 FBJS-0, Milwaukee [4933500558]
- zacisk FIXTEC opatentowany przez MILWAUKEE ułatwia i przyspiesza wymianę brzeszczotu,
- wyrzynarka zapewnia 3500 SPM płynność cięcia, zmniejszony odprysk i redukcję wibracji,
- posiada 5-stopniową regulację wychyłu dla zwiększenia osiągów,
- bezszczotkowy silnik POWERSTATE gwarantuje szybkie tempo cięcia, długą żywotność urządzenia,
- wyrzynarka posiada dwuręczny przycisk, który pozwala na uruchamianie i wyłączanie urządzenia w każdej pozycji,
- 6-stopniowa regulacja szybkości pracy urządzenia z trybem kontroli startu pozwala na stopniowe uruchamianie narzędzia,
- wyrzynarka posiada wbudowane diody LED, które podświetlają przestrzeń roboczą,
- zdejmowana rolka prowadząca pozwala na uniknięcie zadrapań podczas cięcia miękkich materiałów,
- narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M18, dzięki czemu działa ze wszystkimi akumulatorami tej serii,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY WYRZYNARKI MILWAUKEE [4933500558]
- napięcie: 18 V,
- technologia akumulatorów: Li-Ion,
- częstość suwów bez obciążenia: 800 - 3,500 suwów/min,
- długość skoku: 25 mm,
- maksymalny kąt odchylenia od pionu: 0-45°,
- maksymalna zdolność cięcia w drewnie: 100 mm,
- maksymalna zdolność cięcia w aluminium: 19 mm,
- maksymalna zdolność cięcia w stali: 10 mm,
- poziom mocy akustycznej: 99.65 (dB(A)),
- poziom ciśnienia akustycznego: 88.65 (dB(A)),
- waga z akumulatorem: 2.8 kg.
WYPOSAŻENIE WYRZYNARKI MILWAUKEE [4933500558]
- 1x ostrze,
- adapter do odsysania pyłu,
- osłona przed pyłem,
- zabezpieczenie przeciwodpryskowe,
- rolka prowadząca,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,9 kg |
| na wyposażeniu: | 1x ostrze, adapter do odsysania pyłu, osłona przed pyłem, zabezpieczenie przeciwodpryskowe, rolka prowadząca, instrukcja obsługi. |
| typ mocowania : | chwyt typu T |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-3,500 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 25 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 100 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 10 mm |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 99.65 dB |
| EAN: | 4058546618605 |
| max zakres cięcia w aluminium: | 19 mm |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | MILWAUKEE M18 |
| producent: |
Nazwa firmy: Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 45A 02-146 Warszawa, Polska e-mail: aftersales.cee@tti-emea.com tel.: 24 242 40 04 |
| Gwarancja Milwaukee: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Milwaukee umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (https://warranty.milwaukeetool.eu/pl-pl/landing), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Ładowarki jak i osprzęt nie podlegają wydłużonej gwarancji. PHU A/B/C jest autoryzowanym dystrybutorem Milwaukee – kupując w naszym sklepie masz prawo do skorzystania z wydłużonej gwarancji. (Narzędzia kupione od nieautoryzowanych dostawców nie mają wydłużonej gwarancji) |
