akumulatorowa wyrzynarka 18V, 65mm, Makita [DJV186WVE] 2x2,0Ah, LXT BASIC
-
Producent:
-
Kod producenta:DJV186WVE
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5390 pkt. |
Wyrzynarka akumulatorowa z podcinaniem 18V Makita DJV186WVE, dostarczana z brzeszczotem do drewna i sklejki, z 2 akumulatorami o pojemności 2,0 Ah i ładowarką serii LXT BASIC, pakowana w walizce z tworzywa.
Wyrzynarka z narzędziową wymianą brzeszczotu, przeznaczona do cięcia drewna, tworzyw sztucznych i materiałów metalowych. Posiada 3-stopniową regulację podcinania + funkcję cięcia prostego. Odchylana o 45° w dwie strony płyta podstawy wyrzynarki umożliwia cięcie pod różnymi kątami.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWA WYRZYNARKA 18V MAKITA [DJV186WVE]:
- wyrzynarka z narzędziową wymianą brzeszczotu,
- przeznaczona jest do cięcia drewna, tworzyw sztucznych i materiałów metalowych (w zależności od zamontowanego brzeszczotu),
- posiada 3-stopniową regulację podcinania + funkcję cięcia prostego,
- regulacja częstotliwości skoków za pomocą spustu włącznika pozwala na dostosowanie prędkości do ciętego materiału,
- posiada hamulec elektryczny zapewniający maksymalną wydajność i większe bezpieczeństwo operatora,
- wyrzynarka jest wyposażona w blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym uruchomieniem,
- posiada system wydmuchu wiórów z linii cięcia,
- płyta podstawy z odlewanego pod ciśnieniem aluminium może być odchylana w obie strony o 45°,
- pokryta elastomerem, ergonomicznie zaprojektowana rękojeść zapewnia wygodną pracę,
- wyrzynarka dostarczana jest z 2 akumulatorami i ładowarką serii LXT BASIC, pakowana w walizce z tworzywa.
PARAMETRY TECHNICZNE WYRZYNARKI MAKITA [DJV186WVE]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- częstotliwość skoków na biegu jałowym: 0 - 2900 min.,
- długość skoku: 18 mm,
- długość brzeszczotu: 76-180 mm,
- zdolność cięcia:
- w drewnie: 65 mm,
- w aluminium: 10 mm,
- w stali: 6 mm, - maksymalny zakres ukosu (z lewej): 0 - 45°,
- poziom mocy akustycznej: 93 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 85 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji, cięcie płyt: 7,5 m/s²,
- tolerancja wibracji (współczynnik K), cięcie płyt: 1,5 m/s²,
- poziom wibracji, cięcie blachy: 4,2 m/s²,
- tolerancja wibracji (współczynnik K), cięcie blachy: 2,4 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 257 x 81 x 196 mm,
- waga bez akumulatora: 1,6 kg,
- waga z akumulatorem: 1,9 - 2,2 kg
WYPOSAŻENIE WYRZYNARKI MAKITA [DJV186WVE]:
- 2 akumulatory BLB182 (18V / 2,0Ah) LXT BASIC,
- ładowarka DC18WA LXT BASIC,
- brzeszczot do drewna i sklejki, 105x1,25 mm [A-85628],
- klucz imbusowy 3 mm [783201-2],
- walizka z tworzywa [821938-4],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DJV186.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/DJV186.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/DJV186.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,9 - 2,2 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,6 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BLB182 (18V / 2,0Ah) LXT BASIC, ładowarka DC18WA LXT BASIC, brzeszczot do drewna i sklejki, 105x1,25 mm [A-85628], klucz imbusowy 3 mm [783201-2], walizka z tworzywa [821938-4], instrukcja obsługi |
| typ mocowania : | chwyt typu T |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 257 x 81 x 196 mm |
| częstotliwość skoków na biegu jałowym: | 0-2900 skok/min |
| długość skoku brzeszczotu: | 18 mm |
| max zakres ciecia w drewnie: | 65 mm |
| max zakres cięcia w profilu stalowym: | 6 mm |
| funkcja podcinania: | tak |
| opakowanie: | walizka z tworzywa |
| natężenie hałasu: | 93 dB |
| EAN: | 197050011824 |
| max zakres cięcia w aluminium: | 10 mm |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
