    TD110DSAE
Promocja -4%
651,41zł brutto
529,60zł netto
681,47zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 6514 pkt.
Wkrętarka udarowa 10,8V (12V Max) Makita TD110DSAE, w tej wersji dostarczana z 2 akumulatorami o pojemności 2,0 Ah i ładowarką, pakowana w praktycznej i wytrzymałej walizce z tworzywa.
Lekka i kompaktowa zakrętarka udarowa wykonana w Technologii CXT, która zapewnia dużą moc oraz wysoki poziom wytrzymałości konstrukcyjnej. Wyposażona jest w mocny silnik o dużej sile dokręcania. Maksymalny moment obrotowy wynosi 110 Nm.
Zakrętarka pracuje zarówno na akumulatorach o napięciu 10,8V jak i na akumulatorach 12V Max.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa wkrętarka udarowa 12V Max (10,8V) Makita [TD110DSAE]:
  • wyposażona została w mocny silnik o dużej sile dokręcania,
  • zakrętarka ma wysoki moment obrotowy 110 Nm,
  • posiada włącznik z płynną regulacją prędkości obrotowej,
  • wkrętarka wyposażona jest w świecący w ciemności fluorescencyjny pierścień obudowy,
  • obszar roboczy doświetla dioda LED z funkcją opóźnionego wygaszania,
  • ergonomiczna rękojeść pokryta elastomerem zapewnia wygodną pracę,
Parametry wkrętarki udarowej Makita [TD110DSAE]:
  • napięcie zasilania: 10,8V (12V Max),
  • typ akumulatorów: Li-Ion,
  • obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
  • uchwyt narzędzia: sześciokąt 1/4",
  • prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 2600 obr./min,
  • częstotliwość udarów na biegu jałowym: 0 - 3500 ud./min,
  • wkręt standardowy: M5 - M12,
  • wkręt do metalu: M4 - M8,
  • wkręt o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M5 - M10,
  • śruby z gwintem zwykłym: 22 - 90 mm,
  • maksymalny moment obrotowy: 110 Nm,
  • wymiary (D x S x W): 153 x 66 x 204 mm,
  • waga (EPTA): 1,0 - 1,2 kg
Wyposażenie wkrętarki Makita [TD110DSAE]:
  • 2 akumulatory (12V max / 2,0Ah) BL1021B,
  • ładowarka DC10SB,
  • końcówka wkrętakowa PH2 x 50mm: [784244-7],
  • uchwyt do mocowania na pasku [346909-5],
  • walizka z tworzywa [821661-1],
  • instrukcja obsługi.
 Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
typ akumulatorów: Li-Ion
napięcie akumulatorów:
  • 10,8 V
  • 12 V
liczba akumulatorów: 2 szt
pojemność akumulatora: 2.0 Ah
waga z akumulatorem: 1,2 kg
waga bez akumulatora: 1,0 kg
na wyposażeniu: 2 akumulatory (12V max / 2,0Ah) BL1021B, ładowarka DC10SB, końcówka wkrętakowa PH2 x 50mm: [784244-7], uchwyt do mocowania na pasku [346909-5], walizka z tworzywa [821661-1], instrukcja obsługi
częstotliwość udaru: 0-3500 udar/min
typ mocowania : sześciokąt 1/4''
typ udaru: mechaniczny
typ silnika: szczotkowy (komutatorowy)
wymiary: 153 x 66 x 204 mm
max moment obrotowy : 110 Nm
liczba biegów: 1
rodzaj uchwytu wiertarskiego : wewnętrzny sześciokąt 1/4'
opakowanie: karton
EAN: 088381800600
stan: nowy
obroty prawo/lewo: tak
obsługiwane serie akumulatorów: CXT 10,8V / 12V