akumulatorowa wkrętarka udarowa 12V max (10,8V) Makita [TD110DSAE] 2x2,0Ah, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:TD110DSAE
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 6514 pkt. |
Wkrętarka udarowa 10,8V (12V Max) Makita TD110DSAE, w tej wersji dostarczana z 2 akumulatorami o pojemności 2,0 Ah i ładowarką, pakowana w praktycznej i wytrzymałej walizce z tworzywa.
Lekka i kompaktowa zakrętarka udarowa wykonana w Technologii CXT, która zapewnia dużą moc oraz wysoki poziom wytrzymałości konstrukcyjnej. Wyposażona jest w mocny silnik o dużej sile dokręcania. Maksymalny moment obrotowy wynosi 110 Nm.
Zakrętarka pracuje zarówno na akumulatorach o napięciu 10,8V jak i na akumulatorach 12V Max.
Akumulatorowa wkrętarka udarowa 12V Max (10,8V) Makita [TD110DSAE]:
- lekka i kompaktowa zakrętarka udarowa wykonana w Technologii CXT, która zapewnia dużą moc oraz wysoki poziom wytrzymałości konstrukcyjnej,
- wyposażona została w mocny silnik o dużej sile dokręcania,
- zakrętarka ma wysoki moment obrotowy 110 Nm,
- posiada włącznik z płynną regulacją prędkości obrotowej,
- wkrętarka wyposażona jest w świecący w ciemności fluorescencyjny pierścień obudowy,
- obszar roboczy doświetla dioda LED z funkcją opóźnionego wygaszania,
- ergonomiczna rękojeść pokryta elastomerem zapewnia wygodną pracę,
- w tej wersji zakrętarka dostarczana jest z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowana w walizce z tworzywa.
Parametry wkrętarki udarowej Makita [TD110DSAE]:
- napięcie zasilania: 10,8V (12V Max),
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah,
- uchwyt narzędzia: sześciokąt 1/4",
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 2600 obr./min,
- częstotliwość udarów na biegu jałowym: 0 - 3500 ud./min,
- wkręt standardowy: M5 - M12,
- wkręt do metalu: M4 - M8,
- wkręt o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie: M5 - M10,
- śruby z gwintem zwykłym: 22 - 90 mm,
- maksymalny moment obrotowy: 110 Nm,
- wymiary (D x S x W): 153 x 66 x 204 mm,
- waga (EPTA): 1,0 - 1,2 kg
Wyposażenie wkrętarki Makita [TD110DSAE]:
- 2 akumulatory (12V max / 2,0Ah) BL1021B,
- ładowarka DC10SB,
- końcówka wkrętakowa PH2 x 50mm: [784244-7],
- uchwyt do mocowania na pasku [346909-5],
- walizka z tworzywa [821661-1],
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,2 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,0 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory (12V max / 2,0Ah) BL1021B, ładowarka DC10SB, końcówka wkrętakowa PH2 x 50mm: [784244-7], uchwyt do mocowania na pasku [346909-5], walizka z tworzywa [821661-1], instrukcja obsługi |
| częstotliwość udaru: | 0-3500 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2600 obr/min |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 153 x 66 x 204 mm |
| max moment obrotowy : | 110 Nm |
| liczba biegów: | 1 |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | wewnętrzny sześciokąt 1/4' |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381800600 |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.9 kg |
| długość opakowania: | 36 cm |
| szerokość opakowania: | 30 cm |
| wysokość opakowania: | 13 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
