akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z udarem 18V XR DeWalt [DCD709M2T-QW] 2x4,0Ah, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DCD709M2T-QW
| Dostawa |
Profesjonalna 2-biegowa, akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa, 18V XR DeWALT DCD709M2T-QW, w tej wersji z 2 akumulatorami o pojemności 4,0 Ah i ładowarką na wyposażeniu, całość pakowana w systemowej walizce T-STAK.
Wiertarko-wkrętarka DCD709 wyposażona jest w najnowszej generacji silnik bezszczotkowy, zapewniający wysoką wydajność. Ma 2-biegową wytrzymałą przekładnię, co w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy wkręcaniu i wierceniu. Funkcja wiercenia bez udaru i z udarem zapewnia możliwość wiercenia w drewnie, metalu i w murze.
Kompaktowe wymiary i niska masa umożliwiają pracę w trudno dostępnych miejscach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertarko-wkrętarka udarowa akumulatorowa 18V DeWALT [DCD709M2T-QW]:
- wiertarko-wkrętarka udarowa wyposażona jest w nowej generacji silnik bezszczotkowy zapewniający większą wydajność i żywotność narzędzia,
- 15 wartości momentu obrotowego i 2-biegowa przekładnia zapewnia optymalne wkręcanie i wiercenie wieloma średnicami w różnorodnych materiałach,
- funkcja wiercenia bez udaru i z udarem zapewnia możliwość wiercenia w drewnie, metalu jak i w murze,
- tylko 175mm długości, pozwala dostać się w trudno dostępne miejsca,
- ergonomiczna konstrukcja spustu pozwala na pełna kontrolę,
- gumowy uchwyt zwiększa komfort użytkownika,
- wiertarko-wkrętarka wyposażona jest w diodę LED z funkcją opóźnienia, oświetlającą miejsce pracy jasnym światłem,
- masa tylko 1,2 kg (samo narzędzie) dla zwiększenia wygody użytkowania,
- w tej wersji z dwoma akumulatorami i ładowarką, pakowana w walizkę.
Parametry techniczne wiertarko-wkrętarki DeWalt [DCD709M2T-QW]:
- napięcie zasilające: 18V XR,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0-450 obr./min,
- 2 bieg: 0-1650 obr./min,
- częstotliwość udaru:
- 1 bieg: 0-7650 ud./min,
- 2 bieg: 0-28050 ud./min,
- maksymalny moment:
- miękki: 26 Nm,
- twardy: 65 Nm,
- uchwyt wiertarski: metalowy uchwyt narzędziowy 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia:
- w drewnie: 30 mm,
- w metalu: 13 mm,
- w murze: 13 mm,
- waga bez akumulatora: 1,2 kg
Wyposażenie wiertako-wkrętarki DeWalt [DCD709M2T-QW]:
- 2 x akumulator 18V LI-Ion 4,0Ah,
- ładowarka uniwersalna DCB115,
- hak na pasek,
- walizka TStak.
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy DeWalt wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,2 kg |
| częstotliwość udaru: | 0-28050 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-7650 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-28050 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 13 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 30 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1650 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-450 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1650 obr/min |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 175 mm |
| max moment obrotowy : | 65 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048737156 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | tak |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| masa z opakowaniem: | 4.69 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
