akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z 4 wymiennymi głowicami, 18V XR, 73Nm, DeWALT [DCD803D2T-QW] 2x2,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:DCD803D2T-QW
Stan magazynowy: 7
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 14266 pkt. |
Profesjonalna 2-biegowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V XR DeWalt DCD803D2T-QW, z 4 wymiennymi głowicami, dostarczana z 2 akumulatorami o pojemności 2,0Ah i ładowarką, pakowana w walizce systemowej TSTAK.
Wiertarko-wkrętarka posiada 2-biegową wytrzymałą przekładnię, co w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem i maksymalnym momentem obrotowym 73 Nm pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy wkręcaniu.
Ergonomiczna konstrukcja i bardzo kompaktowa budowa, 4 wymienne głowice i świetne parametry pracy sprawiają, że jest to idealne narzędzie do robót instalacyjnych, stolarskich, czy montażowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.2-biegowa wiertarko-wkrętarka 18V XR DeWalt [DCD803D2T-QW]:
- kompaktowa wiertarko-wkrętarka serii XR Li-Ion 18V, wyposażona w wytrzymały silnik bezszczotkowy,
- na wyposażeniu posiada 4 wymienne głowice umożliwiające dopasowanie narzędzia do konkretnego zadania:
- standardowy uchwyt wiertarski 1,5-13 mm,
- uchwyt do mocowania końcówek 1/4",
- uchwyt do pracy przy krawędziach z mocowaniem na sześciokąt 1/4",
- uchwyt kątowy z mocowaniem HEX 1/4",
- dzięki wymiennym głowicom wiertarko-wkrętarka doskonale nadaje się do szerokiej palety prac montażowych, także w trudno dostępnych miejscach,
- wymienne głowice umieszczone są na listwie z tworzywa przeznaczonej do bezpiecznego przechowywania gdy nie są one aktualnie używane, co eliminuje ryzyko ich zgubienia,
- listwę z głowicami można umocować w skrzynce narzędziowej lub zawiesić na pasku przy spodniach podczas pracy, aby mieć szybki dostęp do potrzebnych głowic,
- wiertarko-wkrętarka posiada 2-biegową wytrzymałą przekładnię, co w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy wkręcaniu i wierceniu,
- maksymalny moment obrotowy wynosi 73 Nm,
- kształt wyłącznika zapewnia wygodne sterowanie prędkością obrotową,
- wiertarko-wkrętarka wyposażona jest w diodę LED oświetlającą pole pracy oraz wygodny, gumowany uchwyt,
- dostarczana jest z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowana w walizce TSTAK.
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI DEWALT [DCD803D2T-QW]:
- napięcie zasilania: 18V XR,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym bieg 1: 0 - 450 obr./min.,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym bieg 2: 0 - 1650 obr./min.,
- uchwyt wiertarski: 1,5-13 mm,
- uchwyt narzędzia: sześciokątny 1/4",
- maksymalny moment obrotowy: 73 Nm,
- wymiary (D x S x W): 125 x 63 x 202 mm,
- waga: 0,97 - 1,34 kg
WYPOSAŻENIE WIERTARKO-WKRĘTARKI DEWALT [DCD803D2T-QW]:
- 2 akumulatory DCB183 (18V XR / 2,0 Ah),
- ładowarka DCB1102,
- uchwyt wiertarski 1,5-13 mm,
- uchwyt sześciokątny do mocowania końcówek 1/4",
- uchwyt 1/4" do pracy przy krawędziach,
- uchwyt kątowy 1/4",
- listwa z tworzywa do przechowywania uchwytów,
- zaczep do mocowania na pasku,
- walizka systemowa TSTAK,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga kg: | 0,97 - 1,34 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory DCB183 (18V XR / 2,0 Ah), ładowarka DCB1102, uchwyt wiertarski 1,5-13 mm, uchwyt sześciokątny do mocowania końcówek 1/4", uchwyt 1/4" do pracy przy krawędziach, uchwyt kątowy 1/4", listwa z tworzywa do przechowywania uchwytów, zaczep do mocowania na pasku, walizka systemowa TSTAK, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1650 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-450 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1650 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 125 x 63 x 202 mm |
| max moment obrotowy : | 73 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : |
|
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048838099 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XR 18V |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
