akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z 4 wymiennymi głowicami, 12V XR DeWALT [DCD703NT-XJ] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DCD703NT-XJ
Stan magazynowy: 10
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7670 pkt. |
Profesjonalna 2-biegowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 12V XR DeWalt DCD703NT-XJ z 4 wymiennymi głowicami, w tej wersji dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w walizce systemowej TStak.
Wiertarko-wkrętarka posiada metalową 2-biegową wytrzymałą przekładnię, co w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy wkręcaniu.
Ergonomiczna konstrukcja i bardzo kompaktowa budowa oraz świetne parametry pracy powodują, że jest to idealne narzędzie do robót instalacyjnych, stolarskich, czy montażowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.2-biegowa wiertarko-wkrętarka 12V XR DeWalt [DCD703NT-XJ]:
- kompaktowa wiertarko-wkrętarka serii XR Li-Ion 12V z silnikiem bezszczotkowym,
- na wyposażeniu posiada 4 wymienne głowice:
- standardowy uchwyt wiertarski 10mm,
- uchwyt sześciokątny do mocowania końcówek 1/4",
- uchwyt do pracy przy krawędziach,
- uchwyt kątowy,
- dzięki wymiennym głowicom wiertarko-wkrętarka doskonale nadaje się do szerokiej palety prac montażowych,
- posiada 2-biegową wytrzymałą przekładnię, co w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy wkręcaniu i wierceniu,
- wyróżnia się bardzo małym rozmiarem, poręcznością i mocą porównywalną do narzędzi o większym napięciu - wysoki maksymalny moment obrotowy: do 57,5 Nm,
- nowa przekładnia stworzona pod silnik bezszczotkowy posiada wyłącznie metalowe koła zębate, co zapewnia trwałość i wytrzymałość,
- kształt wyłącznika zapewnia wygodne sterowanie prędkością obrotową,
- wiertarko-wkrętarka wyposażona jest w diodę LED oświetlającą pole pracy oraz wygodny, gumowany uchwyt,
- w tej wersji dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w walizce TStak.
Parametry techniczne wiertarko-wkrętarki DeWalt [DCD703NT-XJ]:
- napięcie zasilania: 12V XR,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym bieg 1: 0 - 425 obr./min.,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym bieg 2: 0 - 1500 obr./min.,
- uchwyt wiertarski: 10 mm,
- uchwyt narzędzia: sześciokątny 1/4",
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 10 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 20 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 25,5 / 57,5 Nm,
- wymiary: 125 x 185 mm,
- waga: 0,73 kg
Wyposażenie wiertarko-wkrętarki DeWalt [DCD703NT-XJ]:
- uchwyt wiertarski 10mm,
- uchwyt sześciokątny do mocowania końcówek 1/4",
- uchwyt do pracy przy krawędziach,
- uchwyt kątowy,
- zaczep do mocowania na pasku,
- walizka systemowa TStak,
- instrukcja obsługi.
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT
Nasza Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić każdą maszynę DeWalt'a wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 12 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 0,73 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt wiertarski 10mm, uchwyt sześciokątny 1/4", głowica do pracy przy krawędziach, głowica kątowa, uchwyt na pasek, walizka systemowa TStak, instrukcja obsługi. |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 20 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 10 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1500 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-425 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 125 x 185 mm |
| max moment obrotowy : | 57,5 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-10 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : |
|
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048748145 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 185 mm |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XR 10,8V / 12V |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 3.39 kg |
| długość opakowania: | 44.00 cm |
| szerokość opakowania: | 35.00 cm |
| wysokość opakowania: | 12.90 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
