akumulatorowa wiertarko-wkrętarka XRP DeWalt [DCD991NT-XJ] 18V XR, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DCD991NT-XJ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 6
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7099 pkt. |
Profesjonalna 3-biegowa wiertarko-wkrętarka XRP Li-Ion 18V DeWalt model DCD991NT w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w walizce T-STAK
Wiertarko-wkrętarka XR Li-Ion XRP z silnikiem bezszczotkowym. Dzięki 3-biegowej przekładni i wysokiemu momentowi obrotowemu (95Nm) pozwala wiercić i wkręcać precyzyjnie i z dużą siłą.
Wiertarko-wkrętarka DCD991 zaprojektowana jest do najcięższych zastosowań, wytrzymuje duże obciążenia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.3-biegowa wiertarko-wkrętarka XRP, 18V Li-Ion DeWalt DCD991NT
- wiertarko-wkrętarka XR Li-Ion XRP z silnikiem bezszczotkowym,
- jasna dioda LED z funkcją opóźnionego wyłączenia poprawia widoczność pola pracy,
- 3 zakresy prędkości do prac z dużym momentem obrotowym, zastosowań standardowych i wiercenia z dużą prędkością obrotową,
- sprzęgło z możliwością nastawiania 11 wartości momentu obrotowego zapewnia precyzyjne, optymalne wkręcanie,
- jednotulejowy, szybkozaciskowy uchwyt wiertarki 13 mm z automatyczną blokadą wrzeciona pozwala na szybką i łatwą wymianę wierteł i końcówek wkrętarskich,
- bardzo czuły włącznik zwiększa sterowalność przy pracy podczas wkręcania i wykręcania wkrętów,
- dioda LED umieszczona w podstawie precyzyjnie podświetla miejsce pracy,
- ergonomiczna konstrukcja ogumowanego uchwytu zwiększa komfort pracy,
- stalowy zaczep i mocny uchwyt magnetyczny zapewniają wygodę użytkowania,
- wiertarko-wkrętarka wchodzi w skład gamy akumulatorowych narzędzi XR opracowanych celem zapewnienia najwyższej wydajności i wygody pracy,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w walizkę TSTAK.
DANE TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI DEWALT DCD991NT-XJ
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym bieg 1: 0 - 450 obr./min,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym bieg 2: 0 - 1300 obr./min,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym bieg 2: 0 - 2000 obr./min,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 15 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 55 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 66 / 95 Nm,
- wymiary: 200 x 208 x 70 mm,
- waga: 1,5 kg.
Wyposażenie wiertarko-wkrętarki DCD991NT:
- walizka TSTAK,
- zaczep do paska,
- uchwyt magnetyczny,
- wielopozycyjna rękojeść boczna,
- instrukcja obsługi.
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy DeWalt wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 1,5 kg |
| na wyposażeniu: | rękojeść boczna, zaczep na pasek, uchwyt magnetyczny, walizka TStak |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 55 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 15 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2000 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-450 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1300 obr/min |
| prędkość obrotowa na III biegu: | 0-2000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 200 x szer 70 x wys 208 mm |
| max moment obrotowy : | 95 Nm |
| liczba biegów: | 3 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048644584 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 3.56 kg |
| długość opakowania: | 44.00 cm |
| szerokość opakowania: | 35.00 cm |
| wysokość opakowania: | 12.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
