akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa DeWalt [DCD778L2T-QW] 18V XR, Li-Ion, 2x3,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:DCD778L2T-QW
| Dostawa |
Profesjonalna 2-biegowa, akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z udarem, 18V Li-Ion firmy DeWALT model DCD778L2T, w tej wersji z 2 akumulatorami o pojemności 3,0 Ah i ładowarką na wyposażeniu , całość pakowana w systemowej walizce T-STAK.
Wiertarko-wkrętarka DCD778 wyposażona jest w najnowszej generacji silnik bezszczotkowy, zapewniający wysoką wydajność. Ma metalową 2-biegowa wytrzymałą przekładnię, co w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy wkręcaniu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertarko-wkrętarka udarowa akumulatorowa 18V z serii XR DeWALT DCD778L2T:
- wyposażona jest w nowej generacji silnik bezszczotkowy, który dzięki mniejszemu tarciu, a co za tym idzie mniejszym stratom energii pracuje do 50% czasu dłużej na jednym akumulatorze w porównaniu do tradycyjnych silników,
- zmniejszona długość wkrętarki pozwala na wygodną pracę, również w miejscach o ograniczonym dostępie,
- dwie prędkości pracy, elektroniczne sterowanie prędkością i przełącznik kierunku pracy zapewniają maksymalną kontrolę,
- 15 wartości momentu obrotowego zapewnia optymalne wkręcanie i wiercenie wieloma średnicami w różnorodnych materiałach,
- funkcja wiercenia bez udaru i z udarem zapewnia możliwość wiercenia w drewnie, metalu jak i w murze,
- jednotulejowy uchwyt 13 mm z blokadą wrzeciona pozwala szybko wymienić wiertło lub końcówkę wkrętarską jedną ręką,
- ergonomiczna konstrukcja spustu pozwala na pełna kontrolę,
- gumowy uchwyt zwiększa komfort użytkownika,
- wiertarko-wkrętarka wyposażona jest w dolnej części rękojeści w diodę LED z funkcją opóźnienia, oświetlającą miejsce pracy jasnym światłem,
- w tej wersji z dwoma akumulatorami i ładowarką w walizce TSTAK.
Parametry wiertarko-wkrętarki udarowej DeWALT DCD778L2T
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion XR,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 500 obr./min,
- 2 bieg: 0 - 1750 obr./min,
- częstotliwość udaru na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0-8500 udar/min,
- 2 bieg: 0-29750 udar/min,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w murze: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 30 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 26 / 65 Nm,
- zakres mocowania: 1,5 - 13 mm,
- wymiary: 204 x 198 x 67 mm,
- masa: 1,52 kg.
Wyposażenie wiertarko-wkrętarki DCD778L2T:
- 2 x akumulator 18V Li-Ion, 3,0Ah,
- ładowarka uniwersalna DCB115,
- walizka TStak DWST1-70703,
- instrukcja obsługi.
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy DeWalt wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 3.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,52 kg |
| częstotliwość udaru: | 0-29750 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-8500 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-29750 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 13 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 30 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1750 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-500 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1750 obr/min |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 204 x 198 x 67 mm mm |
| max moment obrotowy : | 65 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5054905028473 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | tak |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 4.23 kg |
| długość opakowania: | 43.50 cm |
| szerokość opakowania: | 35.00 cm |
| wysokość opakowania: | 12.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
