Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa 18V firmy Black+Decker model BDCHD18K-QW z jednym akumulatorem 1,5Ah i ładowarką 0,2A na wyposażeniu, pakowana w walizce narzędziowej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa 2-biegowa wiertarko-wkrętarka z udarem 18V Li-Ion BLACK+DECKER BDCHD18K-QW:
  • moc i prędkość do wiercenia w drewnie, metalu oraz do szerokiego zakresu prac wkrętarskich,
  • funkcja udaru do wiercenia w betonie i murze,
  • dioda LED dla oświetlenia pola pracy,
  • zmienna prędkość pracy dla pełnej kontroli przy pracach wiertarskich oraz podczas wkręcania,
  • okładziny rękojeści ANTI-SLIP dla pewnego uchwycenia narzędzia podczas pracy,
DANE TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI BLACK+DECKER BDCHD18K:
  • napięcie zasilania: 18 V,
  • typ akumulatorów: Li-ion,
  • pojemność akumulatora: 1,5 Ah,
  • czas ładowania: 3 godziny,
  • prędkość obrotowa na biegu jałowym 1 bieg: 0 - 360 obr./min,
  • prędkość obrotowa na biegu jałowym 2 bieg: 0 - 1400 obr./min,
  • częstotliwość udaru: 21000 ud/min
  • maksymalna średnica wiercenia w stali: 10 mm,
  • maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 25 mm,
  • maksymalna średnica wiercenia w betonie: 10 mm,
  • maksymalny moment obrotowy: 40 Nm.
WYPOSAŻENIE WIERTARKO-WKRĘTARKI:
  • ładowarka,
  • akumulator 1,5Ah,
  • walizka,
  • instrukcja obsługi.
typ akumulatorów: Li-Ion
napięcie akumulatorów: 18 V
liczba akumulatorów: 1 szt
pojemność akumulatora: 1.5 Ah
częstotliwość udaru: 0-21000 udar/min
max średnica wiercenia w betonie: 10 mm
max średnica wiercenia w drewnie: 25 mm
max średnica wiercenia w stali: 10 mm
prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-1400 obr/min
prędkość obrotowa na I biegu: 0-360 obr/min
prędkość obrotowa na II biegu: 0-1400 obr/min
typ udaru: mechaniczny
typ silnika: szczotkowy (komutatorowy)
max moment obrotowy : 40 Nm
liczba biegów: 2
zakres uchwytu wiertarskiego: 1,0-10 mm
rodzaj uchwytu wiertarskiego : szybkomocujący
opakowanie: walizka
EAN: 5035048641132
stan: nowy
funkcja udaru: tak
obroty prawo/lewo: tak
obsługiwane serie akumulatorów: POWER CONNECT 18V