akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa, 18V XR, DeWalt [DCD709M1-QW] 4,0Ah, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DCD709M1-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8118 pkt. |
Profesjonalna 2-biegowa, akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa, 18V XR, DeWALT DCD709M1-QW, dostarczana z 1 akumulatorem o pojemności 4,0 Ah i ładowarką, zapakowana w torbie transportowej.
Wiertarko-wkrętarka DCD709 została wyposażona w najnowszej generacji silnik bezszczotkowy zapewniający wysoką wydajność. Ma 2-biegową wytrzymałą przekładnię, co w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy wkręcaniu i wierceniu. Funkcja wiercenia bez udaru i z udarem zapewnia możliwość wiercenia w drewnie, metalu i w murze.
Kompaktowy rozmiar i niska masa umożliwiają pracę w trudno dostępnych miejscach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wiertarko-wkrętarka udarowa akumulatorowa 18V DeWALT [DCD709M1-QW]:
- wiertarko-wkrętarka udarowa wyposażona w nowej generacji silnik bezszczotkowy zapewniający większą wydajność i trwałość narzędzia,
- 15 wartości momentu obrotowego i 2-biegowa przekładnia zapewniają optymalne wkręcanie i wiercenie w różnego rodzaju materiałach,
- funkcja wiercenia bez udaru i z udarem zapewnia możliwość wiercenia w drewnie, metalu, a także w murze,
- kompaktowa budowa (tylko 175mm długości i waga 1,2kg) pozwala na pracę nawet w trudno dostępnych miejscach,
- ergonomiczna konstrukcja spustu pozwala na pełna kontrolę nad maszyną podczas pracy,
- gumowy uchwyt zwiększa komfort użytkownika,
- wyposażona jest w diodę LED z funkcją opóźnienia, oświetlającą miejsce pracy jasnym światłem,
- wiertarko-wkrętarka dostarczana jest z 1 akumulatorem i ładowarką, pakowana w torbie transportowej.
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTARKO WKRĘTARKI Z UDAREM DEWALT [DCD709M1-QW]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0-450 obr./min.,
- 2 bieg: 0-1650 obr./min., - częstotliwość udaru:
- 1 bieg: 0-7650 ud./min.,
- 2 bieg: 0-28050 ud./min., - maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 26 / 65 Nm,
- uchwyt wiertarski: metalowy uchwyt narzędziowy 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia:
- w drewnie: 30 mm,
- w metalu: 13 mm,
- w murze: 13 mm, - waga (bez akumulatora): 1,2 kg
WYPOSAŻENIE WIERTARKO-WKRĘTARKI DEWALT [DCD709M1-QW]:
- 1 akumulator 18V XR / 4,0Ah,
- ładowarka uniwersalna,
- hak na pasek,
- torba transportowa
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,2 kg |
| częstotliwość udaru: | 0-28050 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-7650 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-28050 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 13 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 30 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1650 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-450 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1650 obr/min |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 175 mm |
| max moment obrotowy : | 65 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | torba |
| EAN: | 5035048751756 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | tak |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 2.77 kg |
| długość opakowania: | 30.30 cm |
| szerokość opakowania: | 24.50 cm |
| wysokość opakowania: | 9.90 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
