akumulatorowa wiertarko-wkrętarka MultiEvo z wymienną głowicą / narzędzie wielofunkcyjne 18V Black+Decker [MT218KB-QW] Li-Ion, 2x1,5Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:MT218KB-QW
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4108 pkt. |
Wiertarko-wkrętarka 18V, Li-Ion firmy Black&Decker [MT218KB] z wymienną głowicą to urządzenie startowe w nowatorskim systemie Multievo™- zobacz film.
Zestaw startowy narzędzia wielofunkcyjnego Multievo™ zawiera napęd i głowicę wiertarsko-wkrętarską, 2 akumulatory Li-Ion 18V/1,5Ah oraz ładowarkę.
Zestaw startowy zapakowany jest w praktycznej walizce z tworzywa.
W systemie Multievo™ dokupując do zestawu startowego dodatkowe głowice można przy pomocy jednego napędu wykonywać różnego typu prace jak: wiercić i wkręcać (wiertarko-wkrętarka), ciąć (pilarka, wyrzynarka, "lisi ogon"), szlifować (stopa oscylacyjna lub urządzenie wielofunkcyjne), dokręcać (zakrętarka) czy frezować.
Multievo™ to uniwersalne i wielofunkcyjne elektronarzędzie z opatentowanym systemem wymiany głowic roboczych, pozwalające na wykonywanie większości niezbędnych prac domowo-warsztatowych przy użyciu jednego narzędzia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.NARZĘDZIE WIELOFUNKCYJNE 18V LI-ION 2X1,5AH, MULTIEVO BLACK+DECKER [MT218KB-QW]
- wiertarko-wkrętarka z opatentowanym systemem wymiany głowic roboczych to zestaw startowy narzędzia wielofunkcyjnego Multievo™ Black+Decker,
- płynna regulacja obrotów oraz nastawny moment obrotów pozwala na precyzyjny dobór parametrów do wykonywanej pracy,
- w zależności od stosowanej głowicy, głowicą wiertarsko-wkrętarską z powodzeniem można wiercić otwory w drewnie do 25mm a w metalu do 10 mm,
- 10-stopniowe ustawianie momentu obrotowego pozwala na optymalny dobór parametrów, podczas wkręcania różnej wielkości wkrętów w różnego rodzaju materiały,
- akumulator w technologii litowo-jonowej utrzymuje stan naładowania ponad 80% przez 90 dni przechowywania - nie ma potrzeby doładowywania w tym czasie, w przypadku całkowitego rozładowania akumulatora czas ładowania akumulatora wynosi 3-5 godziny,
- w tej wersji z dwoma akumulatorami i ładowarką zapakowana w walizkę transportową.
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI MT218KB-QW:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- pojemność akumulatora: 1,5 Ah,
- czas ładowania: 3-5 godz.,
- liczba biegów: 1,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 10 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 25 mm,
- maksymalna prędkość obrotowa: 0-800 obr/min,
- maksymalny moment obrotowy: 40 Nm,
- waga: 1,46 kg.
WYPOSAŻENIE ZESTAWU STARTOWEGO NARZĘDZIA WIELOFUNKCYJNEGO MULTIEVO BLACK+DECKER [MT218KB-QW]
- napęd,
- głowica wiertarsko-wkrętarska,
- 2 x akumulator Li-Ion 18V, 1,5Ah,
- ładowarka,
- podwójna końcówka wkrętarska,
- walizka transportowa z tworzywa.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 1.5 Ah |
| waga z akumulatorem: | 1,46 kg |
| na wyposażeniu: | napęd, głowica wiertarsko-wkrętarska,2 akumulatory 18V Li-Ion 1,5Ah BL1518, ładowarka 1A, dwustronna kocówka, walizka, |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 25 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 10 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-800 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| max moment obrotowy : | 40 Nm |
| liczba biegów: | 1 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,0-10 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048494981 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
