wiertarko-wkrętarka akumulatorowa DeWALT [DCD710D2-QW] 10,8V Li-Ion, 2x2,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:DCD710D2-QW
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5266 pkt. |
Profesjonalna 2-biegowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Li-Ion 10,8V model DCD710D2 DeWalt, ma na wyposażeniu 2 akumulatory 2,0Ah i ładowarkę, całość pakowana w walizce.
Wiertarko-wkrętarka ma metalową 2-biegowa wytrzymałą przekładnię, co w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy wkręcaniu.
Ergonomiczna konstrukcja, kompaktowa budowa - idealne narzędzie do robót instalacyjnych, stolarskich, dekarskich czy montażowych o świetnych parametrach pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.2-biegowa wiertarko-wkrętarka Li-Ion z serii XR 10,8V DeWalt DCD710D2
- wiertarko-wkrętarka DCD710D2 to jedna z najlżejszych i najwygodniejszych maszyn tego typu dostępnych na rynku,
- ma 2-biegowa wytrzymałą przekładnię co w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy wkręcaniu i wierceniu,
- jednotulejowy uchwyt 10 mm z samoczynna blokadą wrzeciona pozwala na szybką i łatwą wymianę akcesoriów,
- dwie prędkości obrotowe, zmienna prędkość oraz lewe obroty,
- elektroniczny hamulec silnika ułatwia pracę,
- trwały silnik chłodzony wentylatorem oferuje znaczną moc,
- przekładnia zawiera wyłącznie metalowe koła zębate - trwałość i wytrzymałość,
- paraboliczny kształt wyłącznika zapewnia wygodne sterowanie prędkością obrotową,
- oświetlenie pola pracy diodami LED,
- ergonomiczny, gumowany uchwyt dla wygody użytkownika,
- w tej wersji z dwoma akumulatorami, pakowana w walizce.
DANE TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI DEWALT DCD710D2
- napięcie zasilania: 12 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym bieg 1: 0 - 400 obr./min,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym bieg 2: 0 - 1500 obr./min,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 10 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 20 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 15 / 24 Nm,
- wymiary: 185 x 195 x 50 mm,
- waga: 1,1 kg.
Wyposażenie wiertarko-wkrętarki DCD710D2:
- 2 x akumulator 10,8V Li-Ion, 2,0Ah [DCB127],
- ładowarka uniwersalna DCB100,
- walizka,
- instrukcja obsługi.
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy DeWalt wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 10,8 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,1 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory 10,8V Li-Ion 2,0Ah DCB127, ładowarka DCB100, |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 20 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 10 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1500 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-400 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1500 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 185 x wys 195 mm |
| max moment obrotowy : | 24 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-10 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048453247 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XR 10,8V / 12V |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 2.93 kg |
| długość opakowania: | 34.30 cm |
| szerokość opakowania: | 33.60 cm |
| wysokość opakowania: | 9.20 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
