    DTR180ZJ
Promocja -7%
3640,92zł brutto
2960,10zł netto
3935,66zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 36409 pkt.
Akumulatorowa wiązarka do prętów zbrojeniowych Li-Ion 18V/14,4V firmy MAKITA model DTR180ZJ, bez akumulatora i ładowarki na wyposażeniu, pakowana w walizce systemowej MAKPAC.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
akumulatorowa wiązarka do zbrojeń, 14,4/18V Li-Ion Makita DTR180ZJ
  • wiązarka do zbrojeń z wydajnym silnikiem bezszczotkowym BLDC,
  • wiązarka przeznaczona jest do automatycznego wiązania prętów zbrojeniowych,
  • ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć, wykonana jest w technologii XPT,
  • może być zasilana akumulatorami Li-Ion 14,4 V oraz 18 V,
  • ma kompaktową smukłą konstrukcję, szerokość tylko 93 mm umożliwia dostęp do ciasnych przestrzeni,
  • wiązarka posiada 6-stopniową regulację siły wiązania,
  • ma 2 tryby wiązania drutów: tryb wiązania ciągłego oraz tryb wiązania pojedynczego,
  • przełączanie trybu wiązania następuje za pomocą przycisku,
  • kontrolki sygnalizują wybrany tryb wiązania drutu,
  • główny wyłącznik zasilania posiada funkcję automatycznego wyłączenia,
  • możliwość przechowywania klucza imbusowego w korpusie urządzenia,
  • łatwa wymiana szpuli drutu łączącego,
  • ergonomicznie zaprojektowana rękojeść pokryta elastomerem,
  • wiązarka dostarczana jest w walizce systemowej MAKPAC bez akumulatorów i ładowarki.
Dane techniczne wiązarki do zbrojeń, Makita DTR180ZJ
  • napięcie zasilania 18 V i 14,4 V,
  • typ akumulatorów Li-ion,
  • obsługiwane akumulatory: 14,4 V: 1,5 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah; 18 V: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
  • średnica wiązanych prętów zbrojeniowych: od 10 mm x 10 mm do (13 mm x 2) x (13 mm x 2),
  • szacowana liczba wiązań na szpulę: ok. 120,
  • średnica drutu wiązałkowego: 0,8 mm,
  • regulacja siły wiązania: 6-stopniowa,
  • szybkość wiązania: ok. 0,95 sekundy,
  • wymiary (długość całkowita): 304 mm,
  • waga: 2,3-2,6 kg.
wyposażenie wiązarki do prętów i drutów zbrojeniowych Makita DTR180Z
  • uchwyt do mocowania na pasku, 346449-3,
  • klucz imbusowy 2,5 mm, 783208-8,
  • walizka systemowa MAKPAC typ 4, 821552-6,
  • wkład do walizki MAKPAC,
  • instrukcja obsługi.
Ulotka informacyjna wiązarki do zbrojeń DTR180 i drutu 199137-9
typ akumulatorów: Li-Ion
napięcie akumulatorów:
  • 14,4 V
  • 18 V
liczba akumulatorów: 0 szt
waga z akumulatorem: 2,6 kg
waga bez akumulatora: 2,3 kg
na wyposażeniu: uchwyt do mocowania na pasku, 346449-3; klucz imbusowy 2,5 mm, 783208-8
typ silnika: bezszczotkowy
wymiary: dł. 304 mm
opakowanie: walizka MAKPAC
EAN: 088381859431
stan: nowy
obsługiwane serie akumulatorów: LXT 18V