akumulatorowa, udarowa wiertarko-wkrętarka 18V XR, DeWalt [DCD805H2T-QW] Li-Ion, 2x5,0Ah, POWERSTACK
-
Producent:
-
Kod producenta:DCD805H2T-QW
1599,40zł brutto
1300,33zł netto
1744,58zł
Promocja trwa do 31.08.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 15994 pkt. |
Profesjonalna 2-biegowa, udarowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V XR DeWalt DCD805H2T-QW.
W tej wersji z 2 akumulatorami nowej serii POWERSTACK 5,0Ah i ładowarką, całość pakowana w praktycznej walizce systemowej T-Stak.
Posiada metalową, 2-biegową wytrzymałą przekładnię, co w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy wkręcaniu.
Wyposażona jest w silnik bezszczotkowy, co znacząco wydłuża czas pracy na jednym akumulatorze w porównaniu do tradycyjnego silnika szczotkowego.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
2-BIEGOWA, udarowa WIERTARKO-WKRĘTARKA 18V XR DEWALT [DCD805H2T-QW]:
- wiertarko-wkrętarka z metalową, 2-biegową wytrzymałą przekładnią, co w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy wkręcaniu,
- wyposażona w udar mechaniczny dzięki któremu można wiercić w cegle, kamieniu czy betonie,
- wyposażona jest w wytrzymały i wydajny silnik bezszczotkowy,
- regulacja prędkości obrotowej odbywa się przy pomocy włącznika, co pozwala na pełną kontrolę wykonywanej pracy,
- przekładnia zawiera wyłącznie metalowe koła zębate, co zapewnia maszynie trwałość i wytrzymałość,
- wiertarko-wkrętarka posiada diodę LED z regulacją pochylenia w 3 pozycjach pozwalającą na dogodne oświetlenie miejsca pracy,
- kompaktowa konstrukcja ułatwia pracę w niewielkich przestrzeniach, długoś z głowicą to tylko 177 mm,
- posiada ergonomiczny, gumowany uchwyt oraz metalowy zaczep do paska,
- wsuwane mocowanie akumulatorów pozwala na ich szybki montaż i wymianę,
- w tej wersji wiertarko-wkrętarka dostarczana jest z 2 akumulatorem POWERSTACK 5,0Ah i ładowarką, pakowana w walizkę TSTAK.
CECHY I PARAMETRY NOWEGO AKUMULATORA SERII POWERSTACK [DCBP518-XJ]:
- Kompatybilny ze wszystkimi elektronarzędziami DEWALT 18V XR,
- Akumulator DEWALT POWERSTACK™ zapewnia o 50% więcej mocy w porównaniu z baterią DCB184 wykorzystując technologię zespolonych akumulatorowych ogniw kieszeniowych,
- Dwukrotnie dłuższa żywotność liczona na podstawie cykli ładowania w porównaniu z kompaktowymi akumulatorami DEWALT 5 Ah (DCB184),
- Akumulator jest o 25% mniejszy od akumulatora DCB184,
- Nowy akumulator DCBP034 jest o 15% lżejszy od akumulatora DCB184, dzięki czemu możesz komfortowo wykonywać pracę, która wymaga trzymania narzędzia w górze,
- Najlżejsza i najmocniejsza kompaktowa bateria 18 V do narzędzi akumulatorowych serii XR,
DANE TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI DeWalt [DCD805]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym bieg 1: 0 - 650 obr./min.,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym bieg 2: 0 - 2000 obr./min.,
- częstotliwość udaru na biegu jałowym bieg 1: 0 - 9350 1/min,
- częstotliwość udaru na biegu jałowym bieg 2: 0 - 34000 1/min,
- zakres uchwytu wiertarskiego: 1,5 - 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 55 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 27 / 90 Nm,
- wymiary: dł. 177 x szer. 63,5 x wyx. 203 mm,
- waga: 1,34 kg
Wyposażenie wiertarko-wkrętarki DeWalt [DCD805H2T-QW]:
- 2 x akumulator POWERSTACK DCBP518-XJ o pojemności 5,0Ah,
- 1 x ładowarka,
- zaczep do paska,
- kufer transportowy TSTAK,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,34 kg |
| na wyposażeniu: | 2 x akumulator 5,0Ah, 1 x ładowarka, zaczep do paska, kufer transportowy TSTAK, instrukcja obsługi. |
| częstotliwość udaru: | 0-34000 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-9350 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-34000 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 13 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 55 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2000 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-650 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2000 obr/min |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 177 x szer 63,5 mm |
| max moment obrotowy : | 90 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048793602 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 203 mm |
| funkcja udaru: | tak |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 1.00 kg |
| długość opakowania: | 44.00 cm |
| szerokość opakowania: | 35.00 cm |
| wysokość opakowania: | 12.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
