akumulatorowa sztyfciarka 19-64mm, 18V Li-Ion Makita [DBN600Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DBN600Z
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 18995 pkt. |
Akumulatorowa sztyfciarka firmy Makita [DBN600Z] w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Zapewnia mniejszą siłę reakcji działającą na operatora niż sztyfciarka pneumatyczna.
Znakomicie sprawdza się przy łączeniu drewnianych konstrukcji szkieletowych, czy produkcji seryjnej za pomocą szpilek (sztyftów) 16GA w zakresie od 19 - 64mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa sztyfciarka Makita [DBN600Z]:
- Akumulatorowa gwoździarka zasilana akumulatorem 18 V Li-Ion
- Odległość między końcówką bijaka a linią przedniego korpusu wynosi tylko 35 mm zapewniając dobrą widoczność konieczną do wstrzeliwania gwoździ w ciasnych miejscach
- Gumowe zderzaki ochronne zabezpieczają materiał i korpus narzędzia przed zadrapaniami i uszkodzeniami
- Ergonomiczny uchwyt
- Funkcja blokady "pustego" strzału
- Przeźroczyste okienko magazynka umożliwia kontrolę ilości gwoździ
- Regulacja głębokości wbijania za pomocą pokrętła
- Beznarzędziowe usuwanie zablokowanych gwoździ
- Biegunowy przełącznik trybu wbijania - wystrzał pojedynczy lub szybkie wbijanie sekwencyjne
- Wysoka wydajność pracy - możliwość wbicia około 800 gwoździ na jednym naładowaniu akumulatora BL1840B
- Dioda LED oświetlająca obszar roboczy
- Nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)
- Dostarczana w kartonie bez akumulatorów i ładowarki
sztyfciarka DBN600 obsługuje szpilki:
- F-33906 sztyfty (szpilka) 19 mm (2000 szt.),
- F-33922 sztyfty (szpilka) 25 mm (2000 szt.),
- F-33935 sztyfty (szpilka) 30 mm (2000 szt.),
- F-33951 sztyfty (szpilka) 35 mm (2000 szt.),
- F-33977 sztyfty (szpilka) 40 mm (2000 szt.),
- F-33993 sztyfty (szpilka) 50 mm (2000 szt.),
- F-34027 sztyfty (szpilka) 64 mm (2000 szt.),
sztyfciarka DBN600Z ma na wyposażeniu:
- uchwyt do mocowania na pasku,
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 3,8 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,4 kg |
| na wyposażeniu: | 1 x uchwyt do mocowania na pasku, 1 x opakowanie kartonowe |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 296 mm |
| kąt pochylenia magazynku: | 0 stopni |
| tryb pracy : |
|
| max pojemność magazynka: | 100 szt |
| długość sztyftów: | 19-64 mm |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381852036 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.9 kg |
| długość opakowania: | 40.2 cm |
| szerokość opakowania: | 11.3 cm |
| wysokość opakowania: | 33.1 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
