akumulatorowa sztyfciarka 15-50mm, 18V Makita [DBN500RFJ] 2x3,0Ah, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DBN500RFJ
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 25979 pkt. |
Akumulatorowa sztyfciarka 18V Makita [DBN500RFJ], z funkcją blokady pustego strzału i regulacją głębokości wbijania sztyftów, dostarczana z 2 akumulatorami o pojemności 3,0 Ah i ładowarką, pakowana w walizce systemowej MAKPAC.
Sztyfciarka przeznaczona jest do do łączenia elementów drewnianych, np. konstrukcji szkieletowych za pomocą szpilek (sztyftów) o długości od 15 do 50 mm. Może wbijać szpilki pojedynczo, lub w trybie sekwencyjnym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowe sztyfciarka 18V Makita [DBN500RFJ]:
- przeznaczona do łączenia elementów drewnianych za pomocą szpilek (sztyftów),
- zapewnia mniejszą siłę reakcji działającą na operatora niż sztyfciarka pneumatyczna,
- posiada funkcję blokady "pustego" strzału,
- regulacja siły wbijania szpilek odbywa się beznarzędziowo, co ułatwia i przyspiesza pracę,
- gumowe zderzaki ochronne zabezpieczają materiał i korpus gwoździarki przed zadrapaniami i uszkodzeniami,
- przeźroczyste okienko magazynka umożliwia kontrolę ilości sztyftów,
- odległość między końcówką bijaka a linią przedniego korpusu wynosi tylko 28 mm, co zapewnia dobrą widoczność konieczną do wstrzeliwania gwoździ w ciasnych miejscach,
- gwoździarka posiada biegunowy przełącznik trybu wbijania - wystrzał pojedynczy lub szybkie wbijanie sekwencyjne,
- wysoka wydajność pracy umożliwia wbicie około 1000 gwoździ na jednym naładowaniu akumulatora BL1830B,
- dioda LED ostrzega przed niskim poziomem naładowania akumulatora,
- sztyfciarka obsługuje szpilki w zakresie od 15mm do 50mm,
- sztyfty wbijane są do materiału pod kątem 90°,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki),
- gwoździarka dostarczana jest z 2 akumulatorami i ładowarką, zapakowana w walizce systemowej MakPac.
Parametry techniczne sztyfciarki Makita [DBN500RFJ]:
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatorów: 3,0 Ah,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- długość sztyftów: 15 - 50 mm,
- pojemność magazynka: 110 szt.,
- wymiary (D x S x W): 249 x 97 x 318 mm,
- waga (EPTA): 3,2 - 3,5 kg
Wyposażenie sztyfciarki Makita [DBN500RFJ]::
- 2 akumulatory BL1830B (18V / 3,0 Ah) LXT [197599-5],
- ładowarka DC18RC,
- hak do paska [346317-0],
- klucz imbusowy 3 mm [783201-2],
- walizka MakPac typu 3 [821551-8],
- wkład do walizki [838023-6],
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązującą po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 3.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 3,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,2 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BL1830B (18V / 3,0 Ah) LXT [197599-5], ładowarka DC18RC, hak do paska [346317-0], klucz imbusowy 3 mm [783201-2], walizka MakPac typu 3 [821551-8], wkład do walizki [838023-6], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 249 x 97 x 318 mm |
| kąt pochylenia magazynku: | 0 stopni |
| tryb pracy : |
|
| max pojemność magazynka: | 110 szt |
| długość sztyftów: | 15-50 mm |
| opakowanie: | walizka |
| natężenie hałasu: | 3 dB |
| EAN: | 088381669931 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
