Akumulatorowa sztyfciarka 15-40mm Makita [FN001GZ] 40V max, Li-Ion, XGT
-
Producent:
-
Kod producenta:FN001GZ
1755,05zł brutto
1426,87zł netto
1994,37zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 17550 pkt. |
Profesjonalna, akumulatorowa sztyfciarka z nowej serii XGT firmy Makita [FN001GZ] w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, całość pakowana w kartonie.
Przeznaczona jest do prac o bardzo dużej intensywności, takich jak wbijanie elementów złącznych w pracach wnętrzarskich czy przy montażu mebli za pomocą szpilek (sztyftów) w zakresie 15 - 40 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa sztyfciarka 40V max Makita [FN001GZ]:
- gwoździarka z nowej serii XGT 40V max przeznaczona do prac profesjonalnych o bardzo dużej intensywności, takich jak wbijanie elementów złącznych w pracach wnętrzarskich czy przy montażu mebli,
- z mocnym, bezszczotkowym silnikiem prądu stałego - BLDC, co pozwala na szybsze wbijanie sztyftów poprzez szybsze ściśnięcie sprężyny przed kolejnym strzałem,
- wykonana w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- umożliwia wbijanie sztyftów o długości do 35 mm w twarde materiały takie jak np. czerwony dąb,
- posiada mechanizm redukujący wymaganą siłę nacisku, który pozwala na łatwiejsze wbijanie długich sztyftów bez mocnego dociskania ramienia stykowego do podłoża,
- ramię stykowe pokryte materiałem antypoślizgowym zostało zaprojektowane tak, aby wbijanie sztyftów było łatwe i precyzyjne,
- wąski adapter końcówki stykowej umożliwia włożenie końcówki w rowek o szerokości do 4 mm (np. w listwie przypodłogowej),
- przezroczysty magazynek pozwala na kontrolowanie ilości pozostałych sztyftów,
- blokada spustu chroni przed przypadkowym naciśnięciem,
- sztyfciarka posiada także funkcję blokady "pustego strzału",
- regulacja głębokości wbijania sztyftów odbywa się za pomocą pokrętła,
- ergononomiczna rękojeść zapewnia komfortową pracę,
- wyposażona w diodę LED oświetlającą obszar roboczy,
- duża wydajność pracy - możliwość wbicia około 5000 sztyftów na jednym pełnym naładowaniu akumulatora BL4025,
- sztyfciarka dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Parametry sztyfciarki Makita [FN001GZ]:
- napięcie zasilania: 40V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- długość sztyftów: 15, 20, 25, 30, 35, 40 mm,
- średnica sztyftów: 1,05 mm,
- pojemność magazynka: 100 szt.,
- wymiary (długość całkowita): 265 mm,
- waga (EPTA): 2,6 - 3,2 kg
Wyposażenie sztyfciarki Makita [FN001GZ]:
- uchwyt do mocowania na pasku: [346317-0],
- 1 x klucz imbusowy 3: [783201-2],
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 3,2 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,6 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt do mocowania na pasku: [346317-0], 1 x klucz imbusowy 3: [783201-2], instrukcja obsługi |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł. 265 mm |
| długość gwoździ : | 15-40 mm |
| kąt pochylenia magazynku: | 0 stopni |
| średnica gwoździ: | 1,05 mm |
| napełnianie magazynku: | ładowany z boku |
| tryb pracy : | pojedynczy |
| max pojemność magazynka: | 100 szt |
| długość sztyftów: | 15-35 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381739245 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.545 kg |
| długość opakowania: | 32.9 cm |
| szerokość opakowania: | 13.3 cm |
| wysokość opakowania: | 25.7 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
