akumulatorowa sztyfciarka 15-35mm, 18V Li-Ion Makita [DFN350Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DFN350Z
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 13658 pkt. |
Akumulatorowa sztyfciarka firmy Makita [DFN350Z] w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki, całość pakowana w kartonie.
Akumulatorowa sztyfciarka przeznaczona do lekkich prac zasilana akumulatorem 18 V Li-Ion.
Gwoździarka znakomicie sprawdza się przy łączeniu drewnianych konstrukcji szkieletowych, czy produkcji seryjnej za pomocą szpilek (sztyftów) w zakresie od 15 - 35mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowe sztyfciarka firmy Makita [DFN350Z]:
- Akumulatorowa sztyfciarka przeznaczona do lekkich prac zasilana akumulatorem 18 V Li-Ion
- Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
- Mechanizm redukujący wymaganą siłę nacisku pozwalający na łatwiejsze wbijanie długich sztyftów bez mocnego dociskania ramienia stykowego do podłoża
- Ramię stykowe pokryte materiałem antypoślizgowym oraz zaprojektowane w celu łatwego i dokładnego wbijania sztyftów
- Wąski adapter końcówki stykowej umożliwiający włożenie końcówki w rowek o szerokości do 6 mm (np. w listwie przypodłogowej)
- Ergonomicznie zaprojektowana rękojeść
- Blokada spustu chroniąca przed przypadkowym naciśnięciem
- Funkcja blokady "pustego strzału"
- Regulacja głębokości wbijania za pomocą pokrętła
- Duża wydajność pracy, możliwość wbicia około 4000 sztyftów na jednym pełnym naładowaniu akumulatora BL1850B
- Dioda LED oświetlająca obszar roboczy
- Nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)
- Dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie
sztyfciarka DFN350 obsługuje szpilki:
- F-31867 sztyfty (szpilka) 15 mm (5000 szt.),
- F-31870 sztyfty (szpilka) 20 mm (5000 szt.),
- F-31883 sztyfty (szpilka) 25 mm (5000 szt.),
- F-31898 sztyfty (szpilka) 30 mm (5000 szt.),
- F-31915 sztyfty (szpilka) 35 mm (5000 szt.),
sztyfciarka DFN350Z ma na wyposażeniu:
- 1 x sztyfciarka DFN350,
- 1 x uchwyt do mocowania na pasku
- 1 x klucz imbusowy 3mm,
- instrukcja obsługi,
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,4 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,1 kg |
| na wyposażeniu: | 1 x uchwyt do mocowania na pasku 1 x klucz imbusowy 3mm, instrukcja obsługi, |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 257 mm |
| kąt pochylenia magazynku: | 0 stopni |
| tryb pracy : |
|
| max pojemność magazynka: | 100 szt |
| długość sztyftów: | 15-35 mm |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381882750 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.1 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
