akumulatorowa szlifierka oscylacyjna 18 V XR, DeWalt [DCW200N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCW200N-XJ
754,00zł brutto
613,01zł netto
841,32zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7540 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka oscylacyjna 18 V, DeWALT model DCW200N-XJ w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, zapakowana w karton.
Szlifierka oscylacyjna wyposażona jest w silnik bezszczotkowy o świetnych parametrach pracy, zapewniający lepszą wydajność we wszelkiego rodzaju pracach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa szlifierka oscylacyjna 18 V XR, DeWalt DCW200N-XJ:
- silnik bezszczotkowy zapewnia doskonały czas pracy i trwałość,
- kontrola prędkości - 7 biegów - umożliwia użytkownikom dopasowanie prędkości szlifierki do indywidualnych potrzeb,
- szlifierka jest wyposażona w worek na pył, który można bezpiecznie przymocować do szlifierki przez port zgodny z AIRLOCK ™, alternatywnie, użytkownik może podłączyć szlifierkę bezpośrednio do odkurzacza DCV586M,
- w przypadku korzystania z funkcji odsysania pyłu należy odpowiednio przygotować papier poprzez wykonanie odpowiedniej perforacji za pomocą załączonego dziurkacza,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki.
Parametry szlifierki oscylacyjnej DeWalt DCW200N-XJ
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- wielkość stopy: 108 x 115 mm
- rozmiar papieru:
- standardowe arkusze: 140 x 115 mm, (lub 1/4 arkusza pełnowymiarowego),
- arkusze na rzep: 115 x 115 mm.
prędkość bez obciążenia: 8000 - 13500 obr/min - standardowe arkusze: 140 x 115 mm, (lub 1/4 arkusza pełnowymiarowego),
Wyposażenie szlifierki DeWalt DCW200N-XJ
- worek na pył [N273733],
- instrukcja obsługi
- dziurkacz do papieru
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy DeWalt wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| na wyposażeniu: | worek na pył instrukcja obsługi dziurkacz do papieru |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 8000-13500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wielkość mimośrodu: | 1,6 mm |
| wielkość stopy: | 108x115 mm |
| rozmiar papieru: | 140x115 mm |
| opakowanie: | karton |
| regulacja prędkości obrotowej: | tak |
| EAN: | 5054905284114 |
| kraj produkcji: | Meksyk |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 1.52 kg |
| długość opakowania: | 23.50 cm |
| szerokość opakowania: | 15.50 cm |
| wysokość opakowania: | 15.30 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
