akumulatorowa szlifierka kątowa FlexVolt 125 mm, 54V Li-Ion, DeWALT [DCG418N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCG418N-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10205 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka kątowa 125 mm, z nowej serii FlexVolt 54 V firmy DeWalt [DCG418N-XJ] w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Szlifierka kątowa o wysokiej mocy 54 V do tarcz o średnicy 125 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 54 V DEWALT DCG418N-XJ:
- akumulatorowa szlifierka kątowa o wysokiej mocy do tarcz o średnicy 125 mm 54 V,
- jest częścią linii produktów PERFORM & PROTECT z hamulcem odrzutowym i systemem Anti-Rotation E-CLUTCH,
- bezszczotkowy silnik prądu stałego 54 V,
- elektroniczny hamulec - szybko zatrzymuje tarczę po puszczeniu włącznika,
- sprzęgło elektroniczne zmniejsza odrzut w przypadku zablokowania lub zakleszczenia tarczy,
- zabezpieczone siatką otwory wlotowe powietrza ograniczają zasysanie pyłu do silnika,
- ogumowana częściowo obudowa zapewnia przyczepność i komfort,
- obniżona konstrukcja blokady wrzeciona umożliwia maksymalną głębokość cięcia oraz większą ochronę przycisku podczas używania w ciasnych przestrzeniach,
- 2-pozycyjne mocowanie uchwytu bocznego zapewnia większą wygodę i kontrolę,
- akumulator 54V XR FlexVolt zapewnia maksimum mocy i wydajności,
- w tej wersji dostarczana bez akumulatora i ładowarki.
PARAMETRY TECHNICZNE SZLIFIERKI KĄTOWEJ DCG418N-XJ:
- napięcie zasilania: 54 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 9000 obr/min,
- średnica tarczy: 125 mm,
- maksymalna grubość tarczy: 6 mm,
- średnica otworu tarczy: M14,
- wymiary: 400 x 125 mm,
- waga (EPTA): 2,2 kg.
WYPOSAŻENIE SZLIFIERKI KĄTOWEJ DEWALT DCG418N-XJ:
- 2-pozycyjna rękojeść boczna,
- beznarzędziowo ustawiana osłona tarczy,
- klucz do tarcz,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 54 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 2,2 kg |
| na wyposażeniu: | 2-pozycyjna rękojeść boczna, beznarzędziowo ustawiana osłona tarczy, klucz do tarcz. |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 9000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 400 x 125 mm |
| sprzęgło: | tak |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| łagodny rozruch: | tak |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048734377 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | FLEXVOLT 54V/18V |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 2.81 kg |
| długość opakowania: | 38.80 cm |
| szerokość opakowania: | 12.10 cm |
| wysokość opakowania: | 15.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
