akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm, X-Lock, 18V, Makita [DGA521ZX1] LXT
-
Producent:
-
Kod producenta:DGA521ZX1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 7350 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka kątowa 18V Makita DGA521ZX1, do tarcz 125 mm z systemem mocowania tarczy X-Lock, dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Szlifierka kątowa wyposażona w wytrzymały silnik bezszczotkowy BLDC, posiada zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem oraz funkcję automatycznego wyłączenia narzędzia (kick-back) w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania tarczy.
Szlifierka kątowa 125mm X-Lock, 18V, Makita [DGA521ZX1]:
- akumulatorowa szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm z mocowaniem X-Lock,
- beznarzędziowy system mocowania tarczy typu X-lock, który umożliwia szybką i łatwą jej wymianę,
- szlifierka wyprodukowana w Technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- wyposażona jest w wytrzymały bezszczotkowy silnik prądu stałego - BLDC,
- posiada Technologię ADT - Automatic Torque Drive Technology - automatycznie dostosowuje prędkość oraz moment obrotowy podczas pracy,
- Technologia AFT - Active Feedback Sensing - zapewnia automatyczne wyłączenie szlifierki w celu ochrony użytkownika w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania tarczy (tzw. kick-back),
- ma łatwy w obsłudze, duży włącznik suwakowy,
- funkcja antyrestart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem,
- funkcja łagodnego rozruchu oraz hamulec elektryczny podnoszą bezpieczeństwo pracy,
- ergonomicznie zaprojektowana obudowa silnika zapewnia pewny i komfortowy chwyt szlifierki, a uchwyt pokryty gumą pochłaniającą wibracje poprawia komfort pracy,
- system ochrony akumulatora zabezpiecza przed nadmiernym rozładowaniem, przegrzaniem lub przeciążeniem - automatycznie wyłącza zasilanie, gdy poziom naładowania akumulatora jest niski,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18V / 1,3Ah),
- szlifierka dostarczana jest bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE SZLIFIERKI KATOWEJ MAKITA [DGA521ZX1]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- system mocowania tarczy: X-Lock,
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- maksymalna głębokość cięcia: 32 mm,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 8500 obr./min.,
- poziom ciśnienia akustycznego: 83 dB(A),
- poziom mocy akustycznej: 91 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- poziom wibracji (szlifowanie powierzchni): 6,5 m/s²,
- tolerancja wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 375 x 140 x 146 mm,
- waga (EPTA): 2,4 - 3,0 kg
WYPOSAŻENIE SZLIFIERKI KĄTOWEJ MAKITA [DGA521ZXJ]:
- osłona tarczy [347618-9],
- uchwyt boczny [158237-4],
- instrukcja obsługi
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DGA521.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/DGA521.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/DGA521.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 3,0 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,4 kg |
| na wyposażeniu: | osłona tarczy [347618-9], uchwyt boczny [158237-4], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 8500 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 375 x 140 x 146 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 83 dB |
| EAN: | 088381751117 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.8 kg |
| długość opakowania: | 39.2 cm |
| szerokość opakowania: | 17.9 cm |
| wysokość opakowania: | 14.4 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
