akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm, 40V max XGT, Makita [GA050GZ] Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:GA050GZ
1127,43zł brutto
916,61zł netto
1281,17zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 11274 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka kątowa 125 mm, 40V max XGT, Makita GA050GZ, dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Szlifierka wyposażona jest w silnik bezszczotkowy BLDC, ma funkcję łagodnego rozruchu oraz hamulec elektryczny, a Technologia XPT zapewnia podwyższoną odporność na pył i wilgoć.
Akumulatorowa szlifierka kątowa 125 mm, 40V max XGT Makita [GA050GZ]:
- przeznaczona do prac profesjonalnych o bardzo dużej intensywności takich jak szlifowanie i cięcie materiałów metalowych i kamiennych na sucho,
- wyposażona w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego serii BLDC, który pozwala na utrzymanie stałej prędkości obrotowej również pod obciążeniem,
- wykonana w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- zgodna z Technologią AFT - Active Feedback Sensing - automatyczne wyłączenie narzędzia w celu ochrony użytkownika w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania tarczy (tzw. kick-back),
- jest wyposażona w funkcję łagodnego rozruchu oraz hamulec elektryczny,
- posiada łatwą w obsłudze, dużą dźwignię włącznika z zabezpieczeniem chroniącym przed przypadkowym uruchomieniem,
- wbudowana funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem urządzenia po zamontowaniu akumulatora,
- szlifierka kątowa wyposażona w beznarzędziową osłonę tarczy szlifierskiej,
- obwód ochronny akumulatora chroni go przed przeciążeniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem
- wąska obudowa silnika szlifierki pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt podczas pracy,
- szlifierka kątowa dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Parametry szlifierki kątowej 40V Makita [GA050GZ]:
- napięcie zasilania: 40 V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 11000 obr./min.,
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- gwint wrzeciona: M14,
- poziom mocy akustycznej: 93 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 85 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: 8,9 m/s²,
- poziom wibracji (3 osie), szlifowanie: 2,6 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 / 2,2 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 410 x 140 x 169 mm,
- waga: 1,9 kg
Wyposażenie szlifierki kątowej 40V Makita [GA038GZ]:
- tarcza szlifierska do metalu i stali nierdzewnej [A-80656],
- beznarzędziowa osłona tarczy [141P46-4],
- uchwyt boczny [162258-0],
- przystawka osłony tarczy do cięcia [199710-5],
- kołnierz wewnętrzny [224447-6],
- nakrętka kołnierza 14-45 mm [224485-8],
- klucz do nakrętki zabezpieczającej [782423-1],
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga kg: | 1,9 kg |
| na wyposażeniu: | tarcza szlifierska do metalu i stali nierdzewnej [A-80656], beznarzędziowa osłona tarczy [141P46-4], uchwyt boczny [162258-0], przystawka osłony tarczy do cięcia [199710-5], kołnierz wewnętrzny [224447-6], nakrętka kołnierza 14-45 mm [224485-8], klucz do nakrętki zabezpieczającej [782423-1], instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 11000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 410 x 140 x 169 mm |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 93 dB |
| EAN: | 088381782289 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.59 kg |
| długość opakowania: | 42.1 cm |
| szerokość opakowania: | 17.9 cm |
| wysokość opakowania: | 15.7 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
