akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm, 40V max XGT, Makita [GA023GU201] 2x4,0Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:GA023GU201
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 35412 pkt. |
Profesjonalna akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm serii XGT 40V max, Makita [GA023GU201], z włącznikiem ślizgowym, dostarczana z 2 akumulatorami o pojemności 4,0 Ah i ładowarką, pakowana w walizce systemowej MAKPAC.
Wyposażona w bezszczotkowy silnik BLDC, łagodny rozruch i hamulec elektryczny. Dzięki funkcji AWS - Auto-start Wireless System - możliwe jest bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz szlifierki za pomocą Bluetooth dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia.
Innowacyjna, mocna i wytrzymała szlifierka kątowa serii XGT, przeznaczona dla najbardziej wymagających użytkowników oraz do zastosowań przemysłowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm, 40V max XGT Makita [GA023GU201]
- akumulatorowa szlifierka kątowa z tarczą 125 mm z serii XGT 40V max, przeznaczona do prac profesjonalnych o bardzo dużej intensywności,
- wyposażona w mocny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC, pozwala na utrzymanie stałej prędkości obrotowej również pod obciążeniem,
- wyprodukowana w Technologii XPT zapewniającej podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- wyposażona w Technologię AFT - Active Feedback Sensing - automatyczne wyłączenie narzędzia w celu ochrony użytkownika w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania tarczy (tzw. kick-back),
- funkcja AWS - Auto-start Wireless System - umożliwia bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą bluetooth dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia,
- posiada praktyczny i wygodny w użytkowaniu włącznik ślizgowy,
- regulacja prędkości obrotowej za pomocą pokrętła pozwala na dostosowanie prędkości do wykonywanej pracy,
- funkcja anty-restart, która zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora,
- beznarzędziowa osłona tarczy szlifierskiej,
- posiada funkcję łagodnego rozruchu oraz hamulec elektryczny,
- ma wąska obudowę silnika, która pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt szlifierki,
- szlifierka dostarczana z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowana w walizce MAKPAC
PARAMETRY TECHNICZNE SZLIFIERKI KĄTOWEJ 40V MAKITA [GA023GU201]
- napięcie zasilania: 40V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 3000 - 8500 obr./min.,
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- gwint wrzeciona: M14,
- maksymalna głębokość cięcia: 34 mm,
- włącznik: ślizgowy,
- poziom mocy akustycznej: 92 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 84 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: 8,9 m/s²,
- poziom wibracji (szlifowanie z użyciem dysku): 3,0 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 425 x 140 x 168 mm,
- waga bez akumulatora: 1,9 kg,
- waga z akumulatorem: 3,0 - 5,3 kg
WYPOSAŻENIE SZLIFIERKI KĄTOWEJ MAKITA [GA023GU201]
- 2 akumulatory [BL4040F] (40Vmax / 4,0 Ah),
- ładowarka DC40RA,
- walizka MAKPAC 4 [821552-6],
- wkład do walizki [835E79-0],
- instrukcja obsługi.
Instrukcja obsługi: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/GA023G.pdf
Deklaracja zgodności: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/GA023G.pdf
Schemat serwisowy: https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/part_drawings/EN/GA023G.pdf
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 3,0 - 5,3 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,9 kg |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 3000 - 8500 obr/min |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 425 x 140 x 168 mm |
| średnica otworu tarczy: | 22,23 mm |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| natężenie hałasu: | 92 dB |
| EAN: | 0197050013019 |
| system opakowań: | MAKITA MAKPAC |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
| typ włącznika: | ślizgowy |
