akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm, 18V Li-lon DeWALT [DCG412NT-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCG412NT-XJ
| Dostawa |
Akumulatorowa szlifierka kątowa DCG412NT-XJ firmy DeWALT z tarczą 125mm, w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w praktycznej walizce transportowej.
Szlifierka posiada mocną, ergonomiczną konstrukcję i niezawodny, wytrzymały silnik z wymiennymi szczotkami chłodzony wentylatorem.
Stalowa przekładnia zapewnia wytrzymałość i niski poziom wibracji, zwiększając tym samym wydajność pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM, XR 18V LI-ION DEWALT DCG412NT-XJ:
- szlifierka kątowa DCG412 posiada stalową przekładnię, która zapewnia dużą wytrzymałość oraz niskie wibracje. Podnosi to komfort pracy i zwiększa wydajność,
- średnica tarczy 125mm i szybko przestawialna, beznarzędziowa osłona tarczy ułatwia mocowanie jej w różnych pozycjach, a blokada wrzeciona ułatwia szybką wymianę tarcz,
- szlifierka kątowa jest wyposażona w przycisk blokujący wyłącznik, zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem narzędzia
- nisko profilowa obudowa przekładni pozwala na wygodny dostęp w ciasnych przestrzeniach,
- rękojeść boczna może być mocowana w 2 pozycjach,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w mocny kufer transportowy TSTAK 2.
PARAMETRY TECHNICZNE SZLIFIERKI KĄTOWEJ DCG412NT-XJ:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 7000 obr/min,
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: M14,
- wymiary: 400 x 125 mm,
- waga (EPTA): 2,9 kg.
W SKŁAD ZESTAWU DCG412NT-XJ DEWALT WCHODZĄ:
- walizka TSTAK II,
- 2-pozycyjna rękojeść boczna,
- beznarzędziowo ustawiana osłona tarczy,
- klucz do tarczy.
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy DeWalt wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 2,9 kg |
| na wyposażeniu: | rękojeść boczna, osłona tarczy, klucz do odkręcania tarcz, walizka TStak |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 7000 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 400 x wys 125 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| łagodny rozruch: | nie |
| funkcja "Antyrestart": | nie |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048555545 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 4.44 kg |
| długość opakowania: | 44.00 cm |
| szerokość opakowania: | 34.00 cm |
| wysokość opakowania: | 16.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
