akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm, 18V Li-Ion, Stanley [SFMCG700B-XJ] serii V20, włącznik łopatkowy
-
Producent:
-
Kod producenta:SFMCG700B-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5246 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka kątowa z włącznikiem łopatkowym, 125mm firmy Stanley SFMCG700B, o smukłej i ergonomicznej konstrukcji.
W tej wersji dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Szlifierka posiada mocną, ergonomiczną konstrukcję i wytrzymały bezszczotkowy silnik dużej mocy.
Wyłącznik łopatkowy z funkcją anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
akumulatorowa szlifierka kątowa 125mm z włącznikiem łopatkowym, 18V Li-Ion, Stanley [SFMCG700B-XJ]:
- szlifierka kątowa SFMCG700 posiada smukłą, ergonomiczną konstrukcję z dużą ogumowaną rękojeścią,
- kątówka wyposażona jest w mocny silnik zapewniający moc wyjściową 875W i tarczę o średnicy 125mm,
- elektroniczny hamulec umożliwia zatrzymanie tarczy w 3 sekundy zapewnia bezpieczeństwo i podnosi komfort pracy,
- maszyna posiada włącznik łopatkowy z blokadą przypadkowego włączenia, a po odłożeniu maszyny sprężyna włącznika automatycznie odblokuje (rozłącza) włącznik - system restart.
- ma wytrzymały korpus z odlewanego pod ciśnieniem aluminium, który znakomicie odprowadza ciepło oraz zapewnia długą żywotność urządzenia,
- szybko przestawialna (beznarzędziowo) osłona tarczy ułatwia jej mocowanie w różnych pozycjach,
- posiada blokadę wrzeciona, która pozwala na szybką i sprawną wymianę tarczy,
- rękojeść boczna może być mocowana w 3 pozycjach,
- w tej wersji dostarczana bez akumulatoów i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE SZLIFIERKI KĄTOWEJ SFMCG700:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- typ włącznika: łopatkowy,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 8000 obr/min,
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: M14,
- wymiary: 362 x 159 x 135 mm,
- waga (EPTA): 1,9 kg.
W skład zestawu SFMCG700B Stanley wchodzą:
- rękojeść boczna,
- osłona tarczy,
- klucz do tarcz,
- Instrukcja,
- opakowanie: karton
Firma Stanley wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie STANLEY.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki Stanley i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Stanley wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,21 kg |
| waga bez akumulatora: | 1,9 kg |
| na wyposażeniu: | rękojeść boczna, osłona tarczy, klucz do tarcz, Instrukcja, opakowanie: karton |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 8000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 459 x 172 x 337 mm |
| sprzęgło: | nie |
| średnica tarczy: | 125 mm |
| łagodny rozruch: | nie |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048724903 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | STANLEY FATMAX V20 |
| masa z opakowaniem: | 11.505 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
