akumulatorowa szlifierka kątowa 115mm, 18V, Black+Decker [BCG6L8N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:BCG6L8N-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2490 pkt. |
Akumulatorowa szlifierka kątowa 115mm, POWERCONNECT 18V, Black+Decker [BCG6L8N-XJ] w tej wersji bez akumulatora i ładowarki. Całość pakowana w kartonie.
Szlifierka kątowa 115 mm z systemem POWERCONNECT™ i bezszczotkowym silnikiem, zapewniającym większą moc i dłuższy czas pracy.
Przeznaczona do szlifowania i cięcia metalu, betonu oraz cegły.
Wyposażona w osłonę tarczy, funkcję łagodnego startu, blokadę wrzeciona i dwu pozycyjną rękojeść boczną.
Ergonomiczny uchwyt zapewnia komfort pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa szlifierka kątowa 115mm, POWERCONNECT 18V, Black+Decker [BCG6L8N-XJ]
- szlifierka kątowa z tarczą 115 mm przeznaczona do szlifowania i cięcia metalu oraz betonu/cegły w zależności od zastosowanej tarczy,
- maszyna jest częścią systemu akumulatorowego POWERCONNECT™,
- silnik bezszczotkowy zapewnia większą moc i dłuższy czas pracy,
- szlifierka wyposażona jest w osłonę tarczy do szlifowania,
- funkcja łagodnego startu podnosi bezpieczeństwo pracy,
- blokada wrzeciona ułatwia wymianę tarcz,
- rękojeść boczna może być mocowana w dwóch pozycjach,
- ergonomiczny, gumowy uchwyt zwiększa komfort pracy,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie,
PARAMETRY TECHNICZNE SZLIFIERKI KĄTOWEJ [BCG6L8N-XJ]
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 7600 obr/min,
- średnica tarczy: 115 mm,
- średnica otworu tarczy: 22 mm,
- waga (EPTA): 1,7 kg.
WYPOSAŻENIE SZLIFIERKI [BCG6L8N-XJ]
- 1 tarcza tnąca do metalu o średnicy 115 mm,
- 2-pozycyjna rękojeść boczna,
- osłona tarczy,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 2,5 kg |
| na wyposażeniu: | 1 tarcza tnąca do metalu o średnicy 115 mm, 2-pozycyjna rękojeść boczna, osłona tarczy, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 7600 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| sprzęgło: | nie |
| średnica otworu tarczy: | 22 mm |
| średnica tarczy: | 115 mm |
| łagodny rozruch: | tak |
| funkcja "Antyrestart": | nie |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048836378 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | POWER CONNECT 18V |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| masa z opakowaniem: | 2.5 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
