akumulatorowa szlifierka kątowa 115 mm, 18V Li-Ion 2 x 5,0 Ah Makita [DGA452RTJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DGA452RTJ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 13154 pkt. |
Lekka i poręczna akumulatorowa szlifierka kątowa 115 mm firmy Makita DGA452RTJ w tej wersji z dwoma akumulatorami i ładowarką. Całość pakowana w walizce systemowej MakPac.
Szlifierka kątowa z tarczą 115 mm, posiada funkcję anty-restart, która zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.AKUMULATOROWA SZLIFIERKA KĄTOWA 115 MM, 18 V LI-ION FIRMY MAKITA DGA452RTJ:
- lekka i poręczna akumulatorowa szlifierka kątowa z tarczą 115 mm,
- ma funkcję anty-restart, która zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora,
- z nową, beznarzędziową osłona tarczy szlifierskiej,
- ma wąska obudowę silnika, która pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt szlifierki,
- zabezpieczenie przeciążeniowe - sygnalizowane miganiem kontrolki,
- w tej wersji w walizce systemowej MAKPAC, z dwoma akumulatorami i ładowarką.
PARAMETRY SZLIFIERKI KĄTOWEJ MAKIT DGA452RTJ:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- prędkość obr. na biegu jałowym: 11000 obr/min,
- średnica tarczy: 115 mm,
- średnica otworu tarczy: 22,23 mm,
- wymiary (długość całkowita): 317 mm,
- waga: 2,06 - 2,70 kg.
ZESTAW DGA452RTJ ZAWIERA:
- uchwyt boczny: 153489-2,
- ładowarka DC18RC: 195584-2,
- klucz do nakrętki kontrującej: 782423-1,
- walizka systemowa MAKPAC typ 2: 821550-0,
- wkład do walizki makpac: 837632-8,
- tarcza szlifierska INOX 115 x 6 x 22,23 mm: A-80640,
- 2 akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 Ah).
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 2,3 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny: 153489-2, ładowarka DC18RC: 195584-2, klucz do nakrętki kontrującej: 782423-1, walizka systemowa MAKPAC typ 2: 821550-0, wkład do walizki makpac: 837632-8, tarcza szlifierska INOX 115 x 6 x 22,23 mm: A-80640, 2 akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 Ah) |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 11000 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 317 x szer 129 x wys 126 mm |
| sprzęgło: | tak |
| średnica tarczy: | 115 mm |
| łagodny rozruch: | nie |
| funkcja "Antyrestart": | tak |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381815031 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 6.09 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 30 cm |
| wysokość opakowania: | 17 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
