akumulatorowa kosiarka do trawy 2x18V Li-Ion, 43cm, 50l, Makita [DLM432Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DLM432Z
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 12812 pkt. |
Akumulatorowa kosiarka do trawy 36V (2x18V) Makita model DLM432Z, w tej wersji bez akumulatorów ładowarki, pakowana w kartonie.
Kosiarka posiada 3 tryby pracy: koszenie, zbieranie trawy oraz opcjonalnie mulczowanie, po dokupieniu przystawki do mulczowania, której nie ma na wyposażeniu standardowym.
Kosiarka wyprodukowana jest w technologii XPT ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć. Przeznaczona jest do koszenia ogrodów o powierzchni do 550m². Szerokość koszenia 43cm. Regulowana, 13-stopniowa wysokość koszenia w zakresie 27 - 75mm. Kosz na trawę o pojemności 50l.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa kosiarka do trawy z funkcją mulczowania 2x18V Makita DLM432Z:
- przyjazna dla środowiska, o zerowej emisji zanieczyszczeń i bardzo niskim poziomie hałasu kosiarka akumulatorowa,
- kosiarka pozwala na skoszenie ogrodu o powierzchni od 575 m² na jednym naładowaniu dwóch akumulatorów,
- kosiarka wykonana jest w technologi XPT ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- posiada mocny korpus z polipropylenu,
- kosz ma wygodny uchwyt, dzięki któremu bez większych problemów jest zakładany i ściągany,
- większa wydajność pracy dzięki zastosowaniu 2 akumulatorów 18V,
- wskaźnik zapełnienia kosza,
- 2-stopniowa regulacja rękojeści,
- składana rękojeść dla łatwego przechowywania,
- koła na łożyskach kulkowych,
- zabezpieczenie przed przeciążeniem oraz nadmiernym rozładowaniem akumulatora,
- 3 funkcje: cięcie, zbieranie i mulczowanie (mulczowanie - opcja, należy dokupić przystawkę, nr katalogowy 412273-7)
Parametry kosiarki do trawy Makita DLM432Z:
- napięcie zasilania: 2x18V (36V),
- typ akumulatorów: Li-ion ,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki),
- szerokość koszenia: 43 cm,
- wysokość koszenia: 27-75 mm,
- regulacja wys. kosza: 13-stopniowa,
- prędkość obrotowa noża bez obciążenia: 3600 obr./min,
- napęd: posuw ręczny,
- obudowa: polipropylenowa,
- pojemność kosza: 50 l,
- waga: 16,8 - 17,5 kg,
Wyposażenie kosiarki do trawy Makita DLM432Z:
- kosz na trawę
- ostrze tnące
- klucz nasadowy 17
w sprzedaży posiadamy również wszystkie części i akcesoria do maszyn akumulatorowych, spalinowych i elektrycznych firmy MAKITA
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 17,5 kg |
| na wyposażeniu: | kosz na trawę ostrze tnące [191D43-8] klucz nasadowy 17 |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 3600 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 1490 x 460 x 1045 mm |
| wysokość koszenia: | 27-75 mm |
| napęd: | nie |
| pojemność kosza: | 50 l |
| liczba pozycji koszenia: | 13 |
| szerokość koszenia: | 43 cm |
| obudowa: | polipropylenowa |
| opakowanie: | karton |
| wyrzut do kosza: | tak |
| wyrzut boczny: | nie |
| powierzchnia koszenia: | 575 m² |
| EAN: | 088381891226 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 19.6 kg |
| długość opakowania: | 90 cm |
| szerokość opakowania: | 50 cm |
| wysokość opakowania: | 39.8 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
