Akumulatorowa, pilarka taśmowa, 18V XR, DeWalt [DCS377NT-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCS377NT-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 12690 pkt. |
Jednoręczna, akumulatorowa pilarka taśmowa DeWalt model DCS377NT, maksymalna zdolność cięcia to 46mm.
W tej wersji dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, całość pakowana w walizce systemowej TStak.
Znakomita pilarka taśmowa przeznaczona do cięcia metalu, w tym m.in. gwintowanych i stalowych rur, profili a po zmianie piły taśmowej również drewnianych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa pilarka taśmowa 18V Li-Ion serii XR DeWalt DCS377NT:
- Kompaktowa jednoręczna pilarka taśmowa przeznaczona do cięcia metalu, (prętów gwintowanych, kątowników, płaskowników, profili zamkniętych i stalowych rur),
- wyposażona w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- urządzenie posiada 5 ustawień prędkości i spust służący do jej regulacji w zakresie od ,
- maksymalna zdolność cięcia to aż 46mm,
- beznarzędziowa, szybka i łatwa wymiana piły taśmowej,
- równe i precyzyjne cięcie zostawia powierzchnię idealnie gładką i bez zadziorów,
- zredukowana do minimum ilość iskier wytwarzanych podczas cięcia,
- dobrze wyważona konstrukcja umożliwia stosowanie narzędzia we wszystkich kierunkach,
- wytrzymała konstrukcja, ergonomiczna rękojeść - wszystko to wpływa na trwałość narzędzia i wygodę pracy,
- ma wysuwany hak do zawieszania, który ułatwia przechowywanie w miejscu pracy,
- dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w walizce systemowej TStak VI.
Parametry techniczne pilarki tarczowej DeWalt DCS377NT:
- napięcie znamionowe: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- zakres cięcia: profil zamknięty: 41 x 41 mm, rura: 41mm,
- prędkość bez obciążenia: 0,77-1,94 m/s (46-116 m/min),
- wymiary obsługiwanej piły taśmowej: 686-692 x 12,7 x 0,5 mm,
- uzębienie piły taśmowej: stałe 14/18Z,
- wymiary (długość x wysokość):
- waga: 3 kg.
W skład zestawu DCS378NT wchodzą:
- 1 x pilarka taśmowa DCS377NT,
- 1 x brzeszczot o długości 690mm, uzębienie 14/18Z ,
- 1 x zaczep do powieszenia,
- 1 x walizka systemowa TStak VI
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga bez akumulatora: | 4 kg |
| na wyposażeniu: | brzeszczot o długości 68-692mm, uzębienie 18Z , zaczep do powieszenia, instrukcja obsługi, |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 420 x wys 280 mm mm |
| prędkość brzeszczotu: | 0,77-1,94 m/s |
| wymiary taśmy brzeszczotu: | 690 x 12,7 x 0,5 mm |
| max zakres cięcia : | 41x41mm |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 5035048739693 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 5.45 kg |
| długość opakowania: | 45.00 cm |
| szerokość opakowania: | 33.50 cm |
| wysokość opakowania: | 18.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
