Akumulatorowa pilarka taśmowa 18V Li-Ion Makita [DPB182Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DPB182Z
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9827 pkt. |
Akumulatorowa pilarka taśmowa 18V Li-Ion Makita model DPB182Z w tej wersji sprzedawana bez akumulatorów i ładowarki, całość pakowana w kartonie.
Znakomita pilarka taśmowa przeznaczona do cięcia metalu, w tym m.in. prętów gwintowanych i stalowych rur, o maksymalnym rozmiarze 64 x 64 mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa pilarka taśmowa 18V Li-Ion firmy Makita DPB182Z:
- znakomita pilarka taśmowa przeznaczona do cięcia metalu, w tym m.in. prętów gwintowanych i stalowych rur,
- posiada beznarzędziową wymianę taśmy tnącej, oraz łatwą regulację ustawienia brzeszczotu,
- wyposażona w diodę led oświetlającą obszar roboczy,
- zakres cięcia do 64 x 64mm profil zamknięty i 64 mm rura,
- równe i precyzyjne cięcie zostawia powierzchnię idealnie gładką i bez zadziorów,
- zredukowana do minimum ilość iskier wytwarzanych podczas cięcia,
- aluminiowa obudowa poprawia sztywność urządzenia i zapobiega zsuwaniu się ostrza,
- wytrzymała konstrukcja, ergonomiczna rękojeść - wszystko to wpływa na trwałość narzędzia i wygodę pracy,
- dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
parametry techniczne pilarki tarczowej Makita DPB182:
- napięcie znamionowe: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- zakres cięcia:
- profil zamknięty: 64 x 64 mm,
- rura: 64 mm,
- prędkość bez obciążenia: 3,2 m/s (192 m/min),
- wymiary obsługiwanej piły taśmowej: 835 x 13 x 0,5 mm,
- wymiary (długość): 477 mm,
- waga: 3,8 kg.
w skład zestawu DPB182Z wchodzą:
- 1 x pilarka taśmowa DPB182,
- 1 x brzeszczot o długości 835mm, uzębienie: 18 Z/cal, [B-40559]
- 1 x klucz imbusowy [783202-0],
- opakowanie: karton,
- instrukcja obsługi.
do pilarki taśmowej DPB182 dostępne są piły bezkońcowe:
- B-40543 - Bimetaliczny brzeszczot bezkońcowy, 14 zębów/cal,
- B-40559 - Bimetaliczny brzeszczot bezkońcowy, 18 zębów/cal,
- B-40565 - Bimetaliczny brzeszczot bezkońcowy, 24 zęby/cal,
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 3,8 kg |
| na wyposażeniu: | brzeszczot 835mm, 18 Z/cal, [B-40559], klucz imbusowy [783202-0], opakowanie: karton, |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 477 mm |
| prędkość brzeszczotu: | 3,2 m/s |
| wymiary taśmy brzeszczotu: | 835 x 13 x 0,5 mm |
| max zakres cięcia : | 64x64mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381877794 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 3.25 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
