Akumulatorowa pilarka taśmowa, 127mm, 18V XR, DeWalt [DCS374N-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCS374N-XJ
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 16845 pkt. |
Akumulatorowa pilarka taśmowa, 127mm, 18V, DeWalt [DCS374N-XJ] dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Znakomita pilarka taśmowa przeznaczona do cięcia metalu, w tym m.in. prętów gwintowanych i stalowych rur.
Urządzenie posiada 5 ustawień prędkości i spust służący do jej regulacji.
Dobrze wyważona konstrukcja umożliwia stosowanie narzędzia we wszystkich kierunkach.
Akumulatorowa pilarka taśmowa, 127mm, 18V, DeWalt [DCS374N-XJ]
- znakomita pilarka taśmowa przeznaczona do cięcia metalu, w tym m.in. prętów gwintowanych i stalowych rur,
- wyposażona w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego,
- urządzenie posiada 5 ustawień prędkości i spust służący do jej regulacji,
- duża głębokość cięcia, tnie rury, profile i pręty gwintowane o średnicy do 127 mm,
- beznarzędziowa, szybka i łatwa wymiana brzeszczotu bez użycia narzędzi,
- dobrze wyważona konstrukcja umożliwia stosowanie narzędzia we wszystkich kierunkach,
- lampka LED oświetla miejsce pracy, umożliwiając precyzyjne cięcie, z automatycznym wyłączaniem po 20 sekundach,
- wytrzymała konstrukcja, ergonomiczna rękojeść - wszystko to wpływa na trwałość narzędzia i wygodę pracy,
- ma wysuwany hak do zawieszania, który ułatwia przechowywanie w miejscu pracy,
- dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE PILARKI TARCZOWEJ DEWALT [DCS374N-XJ]
- napięcie: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- długość ostrza: 1140 mm,
- głębokość: 127 mm.
ZESTAW PILARKI TAŚMOWEJ DEWALT [DCS374N-XJ] ZAWIERA
- 1x piła taśmowa taśmowa 1140 mm 18TPI (DT8478-QZ),
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| max zakres cięcia : | 127mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048843499 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| długość opakowania: | 56,5 cm |
| szerokość opakowania: | 36,5 cm |
| wysokość opakowania: | 22,9 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
