akumulatorowa pilarka tarczowa do drewna, 190/30mm, M18, 18V, M18 BLCS66-0X, Milwaukee [4933464589]
-
Producent:
-
Kod producenta:4933464589
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 13495 pkt. |
Akumulatorowa pilarka tarczowa do drewna, 190/30mm, M18, 18V, M18 BLCS66-0X, Milwaukee [4933464589], dostarczana jest, bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w walizkę.
Pilarka tarczowa posiada tarczę o średnicy 190 mm z otworem wewnętrznym 30 mm i 24 zębami z głębokością cięcia 66mm.
REDLINK elektroniczne zabezpieczenie, które chroni przed przeciążeniem w maszynie i akumulatorze zapewniając wyższą żywotność.
Narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M18, dzięki czemu działa ze wszystkimi akumulatorami tej serii.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa pilarka tarczowa do drewna, 190/30mm, M18, 18V, M18 BLCS66-0X, Milwaukee [4933464589]
- pilarka tarczowa posiada tarczę o średnicy 190 mm z otworem wewnętrznym 30 mm i 24 zębami z głębokością cięcia 66mm,
- wytrzymały, bezszczotkowy silnik zapewnia wydłużony czas pracy i niezawodność,
- REDLINK elektroniczne zabezpieczenie, które chroni przed przeciążeniem w maszynie i akumulatorze zapewniając wyższą żywotność,
- wytrzymały metalowy haczyk do przechowywania i zwiększenia bezpieczeństwa w miejscu pracy,
- stopa wykonana z odlewanego ciśnieniowo aluminium,
- pilarka umożliwia regulację kąta cięcia do 50°,
- pilarka tarczowa posiada diodę LED do oświetlania powierzchni roboczej,
- pilarka zapewnia głębokość cięcia 46 mm przy kącie 50°,
- adapter pasuje do wszystkich odkurzaczy MILWAUKEE,
- narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M18, dzięki czemu działa ze wszystkimi akumulatorami tej serii,
- dostarczana jest, bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w walizkę.
PARAMETRY TECHNICZNE PILARKI TARCZOWEJ MILWAUKEE [4933464589]
- napięcie znamionowe: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prędkość obrotowa bez obciążenia: 5000 obr./min,
- średnica tarczy: 190 mm,
- średnica otworu tarczy: 30 mm,
- ilość zębów tarczy: 24,
- grubość tarczy: 1,6 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 90°: 66 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 45°: 48 mm,
- maksymalna głębokość ciecia przy kącie 50°: 46 mm,
- zakres ukosowania: 50°,
- poziom wibracji przy cięciu w drewnie: 2,0 m/s²,
- poziom mocy akustycznej: 94.2 (dB(A)),
- poziom ciśnienia akustycznego: 83.2 (dB(A)),
- waga z akumulatorem: 4,0 kg.
WYPOSAŻENIE PILARKI TARCZOWEJ MILWAUKEE [4933464589]
- piła tarczowa,
- prowadnica boczna,
- adapter do odsysania pyłu,
- klucz,
- walizka,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 4,0 kg kg |
| na wyposażeniu: | piła tarczowa, prowadnica boczna, adapter do odsysania pyłu, klucz, walizka, instrukcja obsługi. |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 5000 obr/min |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| średnica otworu tarczy: | 30 mm |
| średnica tarczy: | 190 mm |
| liczba zębów: | 24 szt |
| max kąt odchylenia od pionu lewo/prawo: | 50 stopnie |
| max głębokość cięcia przy kącie 90': | 66 mm |
| max głębokość cięcia przy kącie 45' : | 48 mm |
| opakowanie: | walizka |
| natężenie hałasu: | 94.2 dB |
| EAN: | 4058546225346 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | MILWAUKEE M18 |
| instrukcja obsługi: | https://dfx5yarxfn3yb.cloudfront.net/catalog/4931425237-M18BLCS66-IN.pdf |
| Informacje o bezpieczeństwie: | 1. Ryzyko skaleczeń: Zawsze używaj rękawic ochronnych, aby chronić dłonie przed skaleczeniami. Uważaj na ostre zęby piły. 2. Ryzyko urazów oczu: Zawsze używaj okularów ochronnych, aby chronić oczy przed odpryskami drewna lub metalu. 3. Ryzyko upadku: Utrzymuj stabilną postawę podczas cięcia, aby uniknąć upadku i urazów. 4. Ryzyko zmiażdżenia: Trzymaj ręce z dala od linii cięcia, aby uniknąć zmiażdżenia palców. 5. Ryzyko wdychania pyłu: Podczas cięcia generowany jest pył. Używaj maski przeciwpyłowej, aby chronić drogi oddechowe. 6. Ryzyko uszkodzenia piły: Nie używaj piły do cięcia materiałów, do których nie jest przeznaczona. Nie przeciążaj piły. 7. Ryzyko braku stabilności materiału: Upewnij się, że obrabiany materiał jest stabilny i bezpiecznie zamocowany. 8. Ryzyko związane z warunkami atmosferycznymi: Nie używaj piły w deszczu lub w wilgotnych warunkach, aby uniknąć korozji i poślizgnięcia. 9. Ryzyko związane z konserwacją: Przed czyszczeniem lub konserwacją, upewnij się, że piła jest bezpieczna i nie stanowi zagrożenia. 10. Ryzyko związane z przechowywaniem: Przechowuj piłę w suchym i bezpiecznym miejscu, z dala od dzieci. Zabezpiecz zęby piły, aby uniknąć przypadkowych skaleczeń. 11. Ryzyko dla osób postronnych: Upewnij się, że w pobliżu nie ma osób postronnych ani zwierząt podczas pracy z piłą. |
| producent: |
Nazwa firmy: Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 45A 02-146 Warszawa, Polska e-mail: aftersales.cee@tti-emea.com tel.: 24 242 40 04 |
| Gwarancja Milwaukee: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Milwaukee umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (https://warranty.milwaukeetool.eu/pl-pl/landing), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Ładowarki jak i osprzęt nie podlegają wydłużonej gwarancji. PHU A/B/C jest autoryzowanym dystrybutorem Milwaukee – kupując w naszym sklepie masz prawo do skorzystania z wydłużonej gwarancji. (Narzędzia kupione od nieautoryzowanych dostawców nie mają wydłużonej gwarancji) |
Załączniki GPSR
| M18blcs66 In |
