akumulatorowa piła łańcuchowa 35cm, 2x18V Li-Ion 2x5,0Ah LXT Makita [DUC355PT2]
-
Producent:
-
Kod producenta:DUC355PT2
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 22092 pkt. |
Akumulatorowa pilarka łańcuchowa 2x18V (36V) firmy Makita DUC355PT2, w tej wersji z 2 akumulatorami i 2-gniazdową ładowarką umożliwiajacą ładowanie obu akumulatorów jednocześnie.
Wyposażona w miecz o długości 35 cm, łańcuch i metalową ostrogę zębatą. Całość pakowana w kartonie.
Piła łańcuchowa DUC355 posiada bezszczotkowy silnik BLDC i regulowany automatyczny system smarowania łańcucha. Wykonana jest w technologii XPT, ma podwyższoną odporność na wilgoć, pył i kurz. Wymiana i naciąg łańcucha następuje przy pomocy narzędzia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa pilarka łańcuchowa Li-Ion 2x18V [36V] Makita DUC355PT2:
- piła łańcuchowa z prowadnicą o długości 35 cm,
- piła wyposażona jest wysoce wydajny silnik bezszczotkowy BLDC,
- wykonana jest w technologii XPT – gwarantującą podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- dzięki systemowi zasilania na 2 akumulatory Li-Ion 18V ma większą wydajność pracy na jednym naładowaniu akumulatorów,
- wymiana i naciąg łańcucha następuje przy pomocy narzędzia,
- ma regulowany automatyczny system smarowania łańcucha oraz okienko pozwalające sprawdzić poziom oleju do smarowania łańcucha w zbiorniku,
- włącznik spustowy z regulacją obrotów,
- metalową ostrogę zębatą,
- posiada funkcję anti-Kickback zapobiegającą odbiciu prowadnicy podczas cięcia, oraz szybki hamulec elektryczny,
- lampki ostrzegające przed niskim poziomem naładowania akumulatorów,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- obwód chroniący przed przegrzaniem oraz nadmiernym rozładowaniem akumulatorów,
- główny wyłącznik zasilania ma funkcję automatycznego wyłączania,
- pilarka nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- dostarczana z 2 akumulatorami BL1850B (18 V / 5,0 Ah) i dwugniazdową ładowarką DC18RD,
parametry akumulatorowej Piły łańcuchowej Makita DUC355:
- napięcie: 36V (2x18V),
- długość prowadnicy: 35 cm,
- prędkość przesuwu łańcucha: 0-20 m/s,
- podziałka łańcucha: 3/8",
- szerokość rowka: 1,1 mm,
- zbiornik oleju do łańcucha: 0,2 l,
- długość całkowita (bez prowadnicy): 443 mm,
- waga: 4,7 - 5,4 kg,
Wyposażenie piły łańcuchowej Makita DUC355PT2:
- 2 x akumulator 5,0Ah: BL1850B,
- ładowarka 2-gniadowa: DC18RD ,
- prowadnica łańcucha 35cm: 165246-6,
- łańcuch tnący: 191H02-6,
- osłona zespołu tnącego: 419288-5,
- klucz nasadowy 782027-9,
- instrukcja obsługi.
Na standardowym wyposażeniu pilarki łańcuchowej nie ma oleju do smarowania łańcucha.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 5,4 kg |
| waga bez akumulatora: | 4,7 kg |
| na wyposażeniu: | 2 x akumulator 5,0Ah: BL1850B, ładowarka 2-gniadowa: DC18RC, prowadnica łańcucha 35cm: 165246-6, łańcuch tnący: 191H02-6, osłona zespołu tnącego: 419288-5, klucz nasadowy |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| długość prowadnicy: | 35 cm |
| prędkość łańcucha: | 0-20 m/s |
| podziałka łańcucha: | 3/8 cala |
| szerokość rowka: | 1,1 mm |
| pojemność zbiornika oleju do łańcucha: | 200 ml |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381870665 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| smarowanie łańcucha: | grawitacyjne |
| masa z opakowaniem: | 8.8 kg |
| długość opakowania: | 56.3 cm |
| szerokość opakowania: | 26.8 cm |
| wysokość opakowania: | 26.7 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
