Akumulatorowa piła łańcuchowa 30cm, 1x4.0Ah, 18V, FATMAX V20, Stanley [SFMCCS730M1-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:SFMCCS730M1-QW
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10248 pkt. |
Akumulatorowa piła łańcuchowa 1x4.0Ah, 18V, FATMAX v20, Stanley [SFMCCS730M1-QW], z prowadnicą i łańcuchem o długości 30 cm, dostarczana z 1 akumulatorem i szybką ładowarką, pakowana w kartonie.
Pilarka z silnikiem bezszczotkowym zapewnia wydajną pracę oraz dłuższą żywotność urządzenia.
Umożliwia cięcie materiałów o średnicy do 25 cm i jest kompatybilna z akumulatorami Stanley Fatmax V20.
System automatycznego smarowania wydłuża żywotność prowadnicy i łańcucha, a funkcja Anti-Kickback zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa piła łańcuchowa 30cm, 1x4.0Ah, 18V, FATMAX v20, Stanley [SFMCCS730M1-QW]
- piła jest wyposażona w 30 cm prowadnicę i łańcuch,
- posiada silnik bezszczotkowy, który dzięki mniejszemu tarciu generuje mniejsze straty energii, pozwala na dłuższą pracę na jednym naładowaniu akumulatora oraz cechuje się znacznie dłuższą żywotnością,
- do wymiany i naciągu łańcucha wymagany jest klucz, który jest dołączony do zestawu i można go przechowywać w urządzeniu,
- system automatycznego smarowania wydłuża żywotność prowadnicy i łańcucha,
- narzędzie jest zdolne do cięcia materiałów o średnicy do 25 cm,
- piła jest kompatybilna z akumulatorami Stanley Fatmax V20,
- narzędzie zostało wyposażone w funkcję Anti-Kickback, która chroni użytkownika w przypadku odrzutu piły,
- wypustki z przodu urządzenia, wykonane z tworzywa sztucznego, zapewniają dodatkową przyczepność podczas cięcia,
- po zakończeniu pracy pilarkę można zabezpieczyć, chowając prowadnicę w osłonie, dołączonej do urządzenia,
- pilarka dostarczana jest z 1 akumulatorem i szybką ładowarką, pakowana w kartonie,
PARAMETRY TECHNICZNE PIŁY ŁAŃCUCHOWEJ, STANLEY [SFMCCS730M1-QW]
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: wszystkie z serii Stanley Fatmax V20,
- długość prowadnicy: 25 cm,
- prędkość przesuwu łańcucha: 6.7 m/s,
- pojemność zbiornika oleju: 150 ml,
- poziom mocy akustycznej: 99 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 87 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- waga bez akumulatora: 2.51 kg,
WYPOSAŻENIE PIŁY ŁAŃCUCHOWEJ, STANLEY [SFMCCS730M1-QW]
- 1 akumulator (18V / 4.0Ah),
- szybka ładowarka,
- prowadnica 30 cm,
- łańcuch 30 cm,
- klucz do napinania łańcucha,
- osłona prowadnicy,
- instrukcja obsługi,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 2.51 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator (18V / 4.0Ah), szybka ładowarka, prowadnica 30 cm, łańcuch 30 cm, klucz do napinania łańcucha, osłona prowadnicy, instrukcja obsługi, |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| długość prowadnicy: | 30 cm |
| prędkość łańcucha: | 6.7 m/s |
| pojemność zbiornika oleju do łańcucha: | 150 ml |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 88 dB |
| EAN: | 5035048810262 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | STANLEY FATMAX V20 |
| Gwarancja Stanley: | 1 rok - STANDARDOWA GWARANCJA. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (stanleyworks.pl/warranty) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu. Przedłużonej 3-letniej gwarancji nie podlegają akcesoria, akumulatory i ładowarki. Więcej informacji o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie stanleyworks.pl/warranty. |
| masa z opakowaniem: | 5 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
