akumulatorowa piła łańcuchowa 25cm, 18V Li-Ion 1x2,0Ah, Black+Decker [GKC1825L20-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:GKC1825L20-QW
448,50zł brutto
364,63zł netto
517,98zł
Promocja trwa do 30.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 20
| Średnia ocena: | 1 3.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4485 pkt. |
Akumulatorowa pilarka łańcuchowa Li-Ion 18V, firmy Black+Decker model GKC1825L20 z jednym akumulatorem o pojemności 2,0Ah i ładowarką na wyposażeniu.
Piła łańcuchowa posiada prowadnicę o długości 25cm, pozwala dociąć gałęzie, pnie czy klocki o szerokości do 25cm. Lekka i wyważona konstrukcja oraz komfortowe uchwyty sprawiają, że piła jest bardzo poręczna i łatwa w manewrowaniu, zapewnia pełną kontrolę podczas cięcia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa pilarka łańcuchowa LI-Ion 18V Black+Decker GKC1825L20
- pilarka przecina drzewo do średnicy 25 cm
- akumulator Li-Ion - zapewnia o 30% dłuższy czas pracy
- lekka budowa 3.1kg ułatwia posługiwanie się narzędziem i manewrowanie
- prosty w obsłudze system smarowania łańcucha piły, nie powodujący ściekania oleju
- wziernik kontroli poziomu oleju
- pojemność zbiornika na olej 53 ml
- wyważona konstrukcja oraz komfortowe uchwyty sprawiają, że piła jest bardzo poręczna i łatwa w manewrowaniu, zapewnia pełną kontrolę podczas cięcia
- antypoślizgowy uchwyt
- wyposażona w drugą rękojeść i ochronę prowadnicy
- beznarzędziowe napinanie łańcucha ułatwia jego wymianę i regulację
- przednia osłona dłoni, łańcuch zapobiegający odrzutom i wyłącznik bezpieczeństwa (chroni przed przypadkowym włączeniem) podnoszą bezpieczeństwo pracy
parametry techniczne piły łańcuchowej Black&Decker [GKC1825]
- napięcie: 18V
- typ akumulatora: Li-Ion
- długość prowadnicy: 25 cm
- głębokość cięcia: 25cm
- prędkość przesuwu łańcucha: 3,1 m/s
- druga rękojeść: tak
- waga: 3,1 kg
Wyposażenie piły łańcuchowej Black&Decker [GKC1825L20]
- 1 x piła łańcuchowa GKC1825L20
- 1 x akumulator 18V/2,0Ah
- 1 x ładowarka
- 1 x prowadnica łańcucha 25cm
- 1 x łańcuch tnący 25cm
- instrukcja obsługi
Na standardowym wyposażeniu pilarki łańcuchowej nie ma oleju do smarowania łańcucha.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 3,1 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator Li-Ion 2,0Ah, ładowarka |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| długość prowadnicy: | 25 cm |
| prędkość łańcucha: | 3,1 m/s |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048465936 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| smarowanie łańcucha: | grawitacyjne |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
Zobacz produkty podobne
-
Bardzo fajna piła do drobnych prac w ogrodzie i koło domu. Nadaje się do cięcia gałęzi i drobnych kawałków drewna o małej średnicy.Zalety:Lekka i poręczna.Wady:Bardzo wysoka cena, za tą cenę powinna być sprzedawana z dwoma akumulatorami. Na jednym akumulatorze pracujemy, drugi ładujemy. Za mała pojemność akumulatora.
