Akumulatorowa piła łańcuchowa 11,5cm do wysięgnika 18V Li-Ion 2x5,0Ah Makita [DUC122RTE]
-
Producent:
-
Kod producenta:DUC122RTE
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 15208 pkt. |
Akumulatorowa pilarka łańcuchowa 18V Li-ion firmy Makita model DUC122RTE, w tej wersji z 2 akumulatorami 5,0Ah Bl1850 i ładowarką DC18RC.
Wyposażona w miecz o długości 11,5cm, łańcuch wraz z osłoną, a także pilnik i olej, całość pakowana w kartonie.
Piła łańcuchowa Makita DUC122Z może współpracować z wysięgnikiem, posiada zderzak pozwalający na łatwe przycinanie. Jest wygodna w obsłudze, ma ergonomiczną rękojeść, automatyczne smarowanie i łatwą regulację łańcucha.
Piła posiada zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem, hamulec elektryczny i hamulec łańcucha.
Akumulatorowa pilarka łańcuchowa 18V Makita DUC122RTE:
- piła łańcuchowa z prowadnicą o długości 11,5 cm,
- możliwość współpracy z wysięgnikiem,
- zderzak pozwalający na łatwe przycinanie,
- blokada włącznika chroni przed przypadkowym uruchomieniem,
- łatwa regulacja naprężenia łańcucha tnącego,
- przy jednokrotnym naładowaniu akumulatora można wykonać ok. 35 cięć gałęzi o średnicy 5,5 cm,
- automatyczne smarowanie łańcucha,
- ergonomicznie zaprojektowana rękojeść,
- osłona końcówki prowadnicy,
- posiada szybki hamulec elektryczny i hamulec łańcucha,
- duże, gumowe uchwyty zapewniające pewne trzymanie narzędzia i wygodę przy dłuższym użytkowaniu,
- pilarka nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki),
- dostarczana z dwoma akumulatorami 5,0Ah BL1850 i ładowarką DC18RC,pakowana w walizce,
Parametry piły łańcuchowej Makita DUC122:
- napięcie: 18V,
- typ akumulatora: Li-ion,
- długość prowadnicy: 11,5cm,
- prędkość przesuwu łańcucha: 5 m/s,
- podziałka łańcucha: 1/4",
- szerokość rowka: 1,3 mm,
- pojemność zbiornika oleju do łańcucha: 80 ml,
- wymiary (D x S x W): 422 x 195 x 215 mm,
- waga: 2,6 kg,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah.
Wyposażenie piły łańcuchowej Makita DUC122RTE
- 2 x akumulator 5,0Ah: BL1850,
- ładowarka: DC18RC,
- prowadnica łańcucha 11,5cm: 168450-6,
- łańcuch tnący: 791284-8,
- osłona prowadnicy: 416311-7,
- pilnik: 744003-1
- olej do smarowania łańcucha biotop 1L: 980808610.
- opakowanie: walizka [141494-1]
- instrukcja obsługi
Piła łańcuchowa Makita DUC122 może współpracować z wysięgnikiem (przedłużką teleskopową 195595-7) dostarczanym na zamówienie.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 2,6 kg |
| na wyposażeniu: | 2 x akumulator 5,0Ah: BL1850, ładowarka: DC18RC, prowadnica łańcucha 11,5cm: 168450-6, łańcuch tnący: 791284-8, osłona prowadnicy: 416311-7, pilnik: 744003-1 olej do smarowania łańcucha biotop 1L: 980808610. walizka |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 422x195x215 mm |
| długość prowadnicy: | 11,5 cm |
| prędkość łańcucha: | 5 m/s |
| podziałka łańcucha: | 1/4 cala |
| szerokość rowka: | 1,3 mm |
| pojemność zbiornika oleju do łańcucha: | 80 ml |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381802994 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| smarowanie łańcucha: | grawitacyjne |
| masa z opakowaniem: | 7.65 kg |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
