akumulatorowa piła łańcuchowa na wysięgniku, 30cm, 2x18V Makita [DUA301PT2] 2x5,0Ah, Li-Ion
-
Producent:
-
Kod producenta:DUA301PT2
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 31465 pkt. |
Akumulatorowa piła łańcuchowa na wysięgniku 2x18V (36V) Makita DUA301PT2, z prowadnicą o długości 30 cm i długością całkowitą 257 cm, dodaje zasięg do wysokości ok. 377 cm (w zależności od wysokości operatora). W tej wersji okrzesywarka dostarczana jest z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowana w kartonie.
Znakomita, smukła okrzesywarka akumulatorowa może być wykorzystywana wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci 230V, lub praca pilarkami spalinowymi jest zbyt głośna. Nadaje się do przycinania drzew i przecinania gałęzi położonych na większej wysokości i w miejscach o utrudnionym dostępie.
akumulatorowa okrzesywarka z wysięgnikiem, miecz 30cm Makita [DUA301PT2]:
- przeznaczona jest do przycinania drzew i przecinania gałęzi położonych na większej wysokości i w miejscach o utrudnionym dostępie, np. na podmokłym terenie,
- teleskopowa rura regulowana beznarzędziowo pozwala regulować długość całkowitą urządzenia w zależności od potrzeb,
- długość całkowita narzędzia prawie 2,5 m umożliwia zasięg do wysokości ok. 3,77 m w zależności od wysokości operatora,
- piła łańcuchowa z prowadnicą o długości 30 cm,
- dzięki umieszczeniu silnika w dolnej części narzędzia oraz smukłej budowie głowicy okrzesywarka jest doskonale wyważona, co pozwala na zmniejszenie zmęczenia użytkownika oraz ułatwia manewrowanie między gałęziami,
- wbudowany w głowicę hak ułatwia usuwanie obciętych gałęzi z drzewa,
- okrzesywarka wyposażona jest w wysoce wydajny silnik bezszczotkowy BLDC,
- wykonana została w technologii XPT – gwarantującej podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- dzięki systemowi zasilania na 2 akumulatory Li-Ion 18V piła ma większą wydajność pracy na jednym naładowaniu akumulatorów,
- wyposażona jest w włącznik spustowy z płynną kontrolą prędkości łańcucha,
- włącznik główny posiada funkcję automatycznego wyłączenia,
- dzięki funkcji zwiększenia momentu obrotowego można czasowo wyłączyć ogranicznik w celu cięcia grubych gałęzi,
- przeźroczysty zbiornik oleju do smarowania łańcucha ułatwia sprawdzenie poziomu oleju pozostałego w zbiorniku,
- chowane pokrętło korka zbiornika oleju minimalizuje szansę jego uszkodzenia przez gałęzie,
- osłona akumulatorów, może służyć także jako uchwyt pomocniczy,
- pilarka nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji dostarczana jest z 2 akumulatorami i ładowarką, pakowana w kartonie.
Parametry akumulatorowej okrzesywarki Makita [DUA301]:
- napięcie zasilania: 2x18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- długość prowadnicy: 30 cm,
- prędkość przesuwu łańcucha: 0-20 m/s,
- podziałka łańcucha: 3/8",
- szerokość rowka: 1,1 mm,
- pojemność zbiornika oleju do łańcucha: 0,16 L,
- wymiary: 2570/3770x160x198 mm,
- waga (EPTA): 7,8-8,5 kg
Wyposażenie piły łańcuchowej Makita [DUA301PT2]:
- 2 akumulatory 18V Li-Ion 5.0Ah,
- 1 ładowarka dwu gniazdowa,
- pilnik łańcucha z uchwytem śr.4,5 mm: [195923-6],
- łańcuch tnący: [196740-7],
- osłona zespołu tnącego: [419288-5],
- klucz montażowy: [782023-7],
- klucz imbusowy 4: [783202-0],
- prowadnica łańcucha 30 cm:[958030611],
- szelki,
- olej,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każde elektronarzędzie Makity wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 18,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 17,2 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory 18V 5.0Ah, 1 ładowarka, pilnik łańcucha z uchwytem śr.4,5 mm: [195923-6], łańcuch tnący: [196740-7], osłona zespołu tnącego: [419288-5], klucz montażowy: [782023-7], klucz imbusowy 4: [783202-0], prowadnica łańcucha 30 cm:[958030611], szelki, olej, |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 2570/3770 mm |
| długość prowadnicy: | 30 cm |
| prędkość łańcucha: | 0-20 m/s |
| podziałka łańcucha: | 3/8 cala |
| szerokość rowka: | 1,1 mm |
| pojemność zbiornika oleju do łańcucha: | 160 ml |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381723749 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| produkt wielkogabarytowy: | konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu wielkogabarytowego (zgodnie z przykładowym cennikiem jednego z przewoźników: dhl.com/pl-pl/home/nasze-dywizje/parcel/dla-ciebie/wysylka/cennik.html) |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| smarowanie łańcucha: | grawitacyjne |
| masa z opakowaniem: | 17 kg |
| długość opakowania: | 224 cm |
| szerokość opakowania: | 28 cm |
| wysokość opakowania: | 24.3 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
