akumulatorowa młotowiertarka z podkuwaniem SDS+, 40V max XGT, Makita [HR007GM201] 2x4,0Ah, Li-Ion, AWS, Bluetooth
-
Producent:
-
Kod producenta:HR007GM201
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 33490 pkt. |
Profesjonalna akumulatorowa młotowiertarka SDS+ serii XGT Makita HR007GM201 z wydajnym silnikiem bezszczotkowym BLDC, w tej wersji dostarczana z 2 akumulatorami o pojemności 4,0 Ah i ładowarką, pakowana w walizce.
Posiada 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie. Dzięki technologii XPT ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć, a system AVT zapewnia obniżony poziom wibracji podczas pracy.
Młotowiertarka posiada również technologię AFT - Active Feedback Sensing - automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania wiertła (tzw. kick-back).
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa młotowiertarka SDS+, 40V Max Makita [HR007GM201]:
- posiada 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie,
- wyposażona jest w wydajny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC,
- wykonana w technologii XPT, dzięki czemu wykazuje podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- posiada funkcję AWS - Auto-start Wireless System, umożliwiający bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą bluetooth, dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia,
- zastosowana w młocie udarowym technologia antywibracyjna AVT skutecznie tłumi drgania,
- posiada też technologię AFT - Active Feedback Sensing - automatyczne wyłączenie narzędzia w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania wiertła (tzw. kick-back),
- wysoką efektywność wiercenia umożliwia przeprojektowany mechanizm udarowy,
- regulacja prędkości obrotowej odbywa się przy pomocy spustu włącznika oraz pokrętła nastawczego,
- młotowiertarka wyposażona jest w diodę LED oświetlającą obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania,
- uchwyt narzędziowy SDS-PLUS,
- istnieje możliwość zastosowania systemu odsysania i zbierania pyłu DX15 (w opcji, nie jest dołączony w zestawie),
- posiada również możliwość zastosowania uchwytu do zawieszenia narzędzia (opcjonalnie),
- młotowiertarka w tej wersji dostarczana jest z 2 akumulatorami 4,0Ah i ładowarką, pakowana w walizce.
Parametry młotowiertarki SDS+ Makita [HR007GM201]:
- napięcie zasilania: 40V Max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatorów: 4,0 Ah,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 980 obr./min.,
- częstość udarów na biegu jałowym: 0 - 5000 /min.,
- maks. średnica wiercenia w stali: 13 mm,
- maks. średnica wiercenia w drewnie: 32 mm,
- maks. średnica wiercenia w betonie:
- wiertło pełne: 28 mm,
- koronka: 54 mm,
- koronka diamentowa: 65 mm, - energia udaru (EPTA): 3,0 J,
- rodzaj udaru: elektropneumatyczny,
- uchwyt narzędziowy: SDS-PLUS,
- wymiary (długość całkowita): 492 mm,
- waga (EPTA): 3,8 - 4,8 kg
Wyposażenie młotowiertarki SDS+ Makita [HR007GM201]:
- 2 akumulatory BL4040 (40V max / 4,0 Ah),
- ładowarka DC40RA XGT [191E07-8],
- uchwyt boczny,
- ogranicznik głębokości [331886-4],
- smar do wierteł i dłut: [98993-4],
- szmatka: [443122-7],
- walizka,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 4.0 Ah |
| energia udaru: | 3,0 J |
| waga z akumulatorem: | 4,8 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,8 kg |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory BL4040 (40V max / 4,0 Ah), ładowarka DC40RA XGT [191E07-8], uchwyt boczny, ogranicznik głębokości [331886-4], smar do wierteł i dłut: [98993-4], szmatka: [443122-7], walizka, instrukcja obsługi |
| częstotliwość udaru: | 0-5000 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 28 mm |
| max średnica wiercenia w betonie koronką: | 54 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-980 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| typ udaru: | elektro-pneumatyczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| możliwość kucia: | tak |
| wymiary: | dł. 492 mm |
| sprzęgło: | tak |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381754798 |
| stan: | nowy |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 67 cm |
| szerokość opakowania: | 16.9 cm |
| wysokość opakowania: | 49.2 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
