Akumulatorowa młotowiertarka SDS+, 40V max Li-Ion, XGT, Makita [HR004GZ01]
-
Producent:
-
Kod producenta:HR004GZ01
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 17769 pkt. |
Profesjonalna, akumulatorowa młotowiertarka SDS+, 40V max Li-Ion, serii XGT Makita [HR004GZ01] w tej wersji bez akumulatorów i ładowarki. Całość pakowana w walizce systemowej MakPac typ4.
Młotowiertarka HR004G wyposażona jest w regulację prędkości za pomocą potencjometru, oraz szybkomocujący uchwyt wiertarski wierteł cylindrycznych do 13mm i szybkomocujący uchwyt SDS+.
Młotwiertarka SDS+ posiada 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie, elektroniczny układ regulacji obrotów i układ łagodnego rozruchu. Ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć i obniżony poziom wibracji.
akumulatorowa młotowiertarka SDS+, 40V max Li-Ion, serii XGT Makita [HR004GZ01]
- akumulatorowa młotowiertarka SDS+ nowej serii XGT do ciężkich zastosowań zasilana akumulatorem 40V max,
- wyposażona została w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC, oraz dodatkowy szybkowymienny uchwyt wiertarski do 13 mm,
- zgodna z Technologią XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- zgodna z Technologią Antywibracyjną AVT,
- młotowiertarka ma 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie,
- wyposażona w regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika oraz pokrętłem,
- przesuwny uchwyt ułatwia wymianę narzędzia,
- na wyposażeniu ma szybkowymienny uchwyt narzędziowy typu SDS-PLUS oraz szybkowymienny uchwyt wiertarski 13 mm,
- posiada 2 zintegrowane diody LED oświetlające obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania,
- w tej wersji w walizce systemowej MAKPAC, bez akumulatorów i ładowarki,
Parametry młotowiertarka SDS+ Makita HR004G
- napięcie zasilania: 40V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,5 Ah (BL4025) i 4,0 Ah (BL4040),
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 980 obr/min,
- częst. udarów na biegu jałowym: 0 - 5000 /min,
- maksymalna średnica wiercenia w metalu: wiertło pełne 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie: wiertło pełne 32 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie:
- koronka 54 mm,
- koronka diamentowa 65 mm, - energia udaru (EPTA): 2,9 J,
- obroty w prawo / w lewo,
- wymiary (długość całkowita): 404 mm,
- waga (EPTA): 4,0 - 4,5 kg,
Wyposażenie młotowiertarki SDS+ 40V max Li-Ion Makita HR004GZ01
- szybkowymienny uchwyt wiertarski do 13 mm: [199139-5],
- szybkowymienny uchwyt typu SDS+: [199138-7],
- antywibracyjny uchwyt boczny: [126882-3],
- ogranicznik głębokości 331886-4,
- szmatka 443122-7,
- walizka systemowa MakPac typ4 [821552-6],
- smar 100ml: [198993-4],
- szmatka: [443122-7],
- instrukcja obsługi,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| energia udaru: | 2,9 J |
| waga bez akumulatora: | 4,5 kg |
| na wyposażeniu: | młotowiertarka HR004G szybkowymienny uchwyt wiertarski do 13 mm: [199139-5], szybkowymienny uchwyt typu SDS+: [199138-7], antywibracyjny uchwyt boczny: [126882-3], ogranicznik głębokości 331886-4, szmatka 443122-7 walizka systemowa MakPac typ4 [821552-6], smar 100ml: [198993-4], szmatka: [443122-7], |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | tak |
| częstotliwość udaru: | 0-5000 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 28 mm |
| max średnica wiercenia w betonie koronką: | 54 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 32 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-980 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| typ udaru: | elektro-pneumatyczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| możliwość kucia: | tak |
| wymiary: | dł 404 mm |
| sprzęgło: | tak |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381893114 |
| system opakowań: | MAKITA MAKPAC |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 7.29 kg |
| długość opakowania: | 29.5 cm |
| szerokość opakowania: | 39.5 cm |
| wysokość opakowania: | 32.1 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
