akumulatorowa młotowiertarka SDS+, 3,3J, 40V max XGT, Makita [HR011GZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:HR011GZ
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 16035 pkt. |
Profesjonalna, akumulatorowa młotowiertarka SDS+, 40V max XGT Makita [HR011GZ], dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana wkartonie.
Młotowiertarka wyposażona w uchwyt SDS+ posiada 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie. Ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć i obniżony poziom wibracji.
Funkcja AWS - Auto-start Wireless System umożliwia bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą Bluetooth, dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Akumulatorowa młotowiertarka SDS+, 40V max XGT, Makita [HR011GZ]
- akumulatorowa młotowiertarka SDS+ serii XGT, przeznaczona do ciężkich zastosowań,
- wyposażona w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC,
- wyprodukowana w Technologii XPT, dzięki czemu posiada podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- dzięki zastosowaniu Technologii AVT skutecznie tłumi drgania przenoszone na operatora i redukuje zmęczenie podczas pracy,
- posiada funkcję AWS - Auto-start Wireless System, umożliwiający bezprzewodowe połączenie odkurzacza oraz elektronarzędzia za pomocą Bluetooth, dzięki czemu odkurzacz uruchamia się w momencie uruchomienia elektronarzędzia,
- młotowiertarka ma 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie,
- wyposażona w regulacja prędkości obrotowej spustem włącznika,
- kontrola stałej prędkości utrzymuje stałą prędkość pod obciążeniem,
- dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTOWIERTARKI 40V MAX XGT MAKITA [HR011GZ]
- napięcie zasilania: 40V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 2,0 / 2,5 / 4,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 1130 obr./min.,
- częstość udarów na biegu jałowym: 0 - 5000 /min.,
- maksymalna średnica wiercenia:
- w drewnie: 32 mm,
- w stali: 13 mm,
- w betonie (wiertło): 28 mm, - optymalny zakres wiercenia w betonie: 6 - 20 mm,
- energia udaru (EPTA): 3,3 J,
- poziom mocy akustycznej: 105 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 97 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji:
- dłutowanie: 7,3 m/s²,
- wiercenie udarowe w betonie: 10,5 m/s² - współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 391 x 104 x 223 mm,
- waga bez akumulatora: 3,1 kg,
- waga (z akumulatorem): 3,8 - 5,5 kg,
WYPOSAŻENIE MŁOTOWIERTARKI MAKITA [HR011GZ]
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| energia udaru: | 3,3 J |
| waga z akumulatorem: | 3,8 - 5,5 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,1 kg |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | nie |
| częstotliwość udaru: | 0-5000 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 28 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 32 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0 - 1130 obr/min |
| typ udaru: | elektro-pneumatyczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| możliwość kucia: | tak |
| wymiary: | 391 x 104 x 223 mm |
| sprzęgło: | tak |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 105 dB |
| EAN: | 0197050013958 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| instrukcja obsługi: | https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/HR011G.pdf |
| dokumenty: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Safety Instructions Eu3 |
