akumulatorowa młotowiertarka SDS+ 2x18V Li-Ion, Makita [DHR281Z]
-
Producent:
-
Kod producenta:DHR281Z
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 16077 pkt. |
Profesjonalna, akumulatorowa młotwiertarka SDS+ 2x18V Li-Ion Makita DHR281Z z wydajnym silnikiem bezszczotkowym, w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Młotwiertarka SDS+ posiada 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie, elektroniczny układ regulacji obrotów i układ łagodnego rozruchu. Ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć i obniżony poziom wibracji.
Narzędzie wyposażono w system "Soft No Load", dzięki, któremu włączenie maszyny na biegu jałowym bez obciążenia powoduje obniżenie obrotów oraz wibracji. W ten sposób operator może skutecznie i precyzyjnie przyłożyć szpicak, lub dłuto w żądane miejsce rozpoczęcia pracy. W momencie dociśnięcia narzędzia do materiału układ elektroniczny przywraca pełną moc znamionową urządzenia.
akumulatorowa młotowiertarka SDS+ 2x18V Li-Ion Makita DHR281Z:
- młotowiertarka posiada 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie,
- wyposażona została w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC,
- Technologia XPT - to podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- Technologia AFT - Active Feedback Sensing - to automatyczne wyłączenie narzędzia w celu ochrony użytkownika w przypadku nagłego spowolnienia lub zatrzymania wiertła (tzw. kick-back),
- Technologia Antywibracyjna AVT - to specjalny, antywibracyjny system rękojeści dla ochrony stawów operatora (pochłaniające większą część drgań maszyny),
- System Soft No Load - przy włączeniu maszyny bez obciążenia powoduje obniżenie obrotów oraz wibracji, dzięki czemu można ustawić szpicak, czy dłuto w żądane miejsce i rozpocząć pracę,
- przesuwny uchwyt ułatwia wymianę narzędzia,
- szybkowymienny chwyt narzędziowy typu SDS-PLUS,
- szybkowymienny uchwyt wiertarski 13 mm,
- posiada regulację prędkości obrotowej spustem włącznika oraz pokrętłem,
- ma możliwość zastosowania zestawu do odsysania pyłu DX08 (opcjonalnie),
- wyposażony w dwie zintegrowane diody LED oświetlające obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Parametry młotowiertarka SDS+ Makita DHR281Z:
- napięcie: 2 x 18V,
- technologia akumulatorów: Li-Ion,
-
obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- energia udaru (pomiar wg EPTA 05/2009): 2,9 J,
- prędkość bez obciążenia: 0-980 obr/min,
- częstość udarów: 0-5000 ud/min,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie:
- wiertło pełne: 28 mm,
- koronka: 54 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 32 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w metalu: 13 mm,
-
uchwyt narzędziowy typu: SDS-PLUS,
- waga: 3,9 - 5,1 kg,
- wymiary: 404 mm.
Wyposażenie młotowiertarki SDS+ 2x18V Li-Ion Makita DHR281Z:
- smar do wierteł i dłut 100ml: 198993-4,
- ogranicznik głębokości: 331886-4,
- szmatka: 443122-7,
- szybkowymienny uchwyt narzędziowy typu sds-plus,
- szybkowymienny uchwyt wiertarski 13 mm,
- antywibracyjny uchwyt boczny,
- opakowanie: karton
- instrukcja obsługi
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| energia udaru: | 2,9 J |
| waga z akumulatorem: | 5,1 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,9 kg |
| na wyposażeniu: | smar do wierteł i dłut 100ml: 198993-4, ogranicznik głębokości: 331886-4, szmatka: 443122-7, szybkowymienny uchwyt narzędziowy typu sds-plus, szybkowymienny uchwyt wiertarski 13 mm, antywibracyjny uchwyt boczny, instrukcja obsługi |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | tak |
| częstotliwość udaru: | 0-5000 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 28 mm |
| max średnica wiercenia w betonie koronką: | 54 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 32 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-980 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| możliwość kucia: | tak |
| wymiary: | 404 mm |
| sprzęgło: | tak |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381858007 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4.65 kg |
| długość opakowania: | 44.7 cm |
| szerokość opakowania: | 13.9 cm |
| wysokość opakowania: | 27 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
