akumulatorowa młotowiertarka SDS+ 2x18V Li-Ion, 2x5,0Ah, w walizce, Makita [DHR280PT2J]
-
Producent:
-
Kod producenta:DHR280PT2J
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 25590 pkt. |
Profesjonalna, akumulatorowa młotwiertarka SDS+ 2x18V Li-Ion Makita DHR280PT2J z wydajnym silnikiem bezszczotkowym, w wersji z dwoma akumulatorami 5,0 Ah i ładowarką pozwalającą ładować 2 akumulatory jednocześnie. Całość pakowana w walizce systemowej MAKPAC typ4.
Młotwiertarka SDS+ posiada 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie, elektroniczny układ regulacji obrotów i układ łagodnego rozruchu. Ma podwyższoną odporność na pył i wilgoć i obniżony poziom wibracji.
Narzędzie wyposażono w system "Soft No Load", dzięki, któremu włączenie maszyny na biegu jałowym bez obciążenia powoduje obniżenie obrotów oraz wibracji. W ten sposób operator może skutecznie i precyzyjnie przyłożyć szpicak, lub dłuto w żądane miejsce rozpoczęcia pracy. W momencie dociśnięcia narzędzia do materiału układ elektroniczny przywraca pełną moc znamionową urządzenia.
akumulatorowa młotowiertarka SDS+ 2x18V Li-Ion Makita DHR280PT2J:
- młotowiertarka posiada 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie,
- wyposażona została w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego BLDC,
- technologia XPT - to podwyższona odporność na pył i wilgoć,
- technologia Antywibracyjna AVT - to specjalny, antywibracyjny system rękojeści dla ochrony stawów operatora (pochłaniające większą część drgań maszyny),
- system Soft No Load - przy włączeniu maszyny bez obciążenia powoduje obniżenie obrotów oraz wibracji, dzięki czemu można ustawić szpicak, czy dłuto w żądane miejsce i rozpocząć pracę,
- przesuwny uchwyt ułatwia wymianę narzędzia,
- posiada regulację prędkości obrotowej spustem włącznika oraz pokrętłem,
- ma możliwość zastosowania zestawu do odsysania pyłu DX08 (opcjonalnie),
- wyposażony w dwie zintegrowane diody LED oświetlające obszar roboczy z funkcją opóźnionego wygaszania,
- nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah),
- w tej wersji z dwoma akumulatorami i ładowarką pozwalającą ładować 2 akumulatory jednocześnie, pakowana w walizce systemowej MAKPAC.
Parametry młotowiertarka SDS+ Makita DHR280PT2J:
- napięcie: 2 x 18V,
- technologia akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatora: 5,0 Ah,
-
obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- energia udaru (pomiar wg EPTA 05/2009): 2,8 J,
- prędkość bez obciążenia: 0-980 obr/min,
- częstość udarów: 0-5000 ud/min,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie:
- wiertło pełne: 28 mm,
- koronka: 54 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 32 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w metalu: 13 mm,
-
Uchwyt narzędziowy typu: SDS-PLUS,
- waga: 3,9 - 5,1 kg,
- wymiary: 373 mm.
Wyposażenie młotowiertarki SDS+ 2x18V Li-Ion Makita DHR280PT2J:
- tuleja harmonijkowa do odsysania pyłu: 195179-1,
- ładowarka 2-gniazdowa DC18RD Li-ion: 196933-6,
- smar do wierteł i dłut 100ml: 198993-4,
- ogranicznik głębokości: 331886-4,
- szmatka: 443122-7,
- walizka systemowa MAKPAC TYP 4: 821552-6,
- wkład do walizki makpac: 839559-8,
- 2 akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 Ah),
- uchwyt narzędziowy typu sds-plus,
- antywibracyjny uchwyt boczny,
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 2x18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| energia udaru: | 2,8 J |
| waga z akumulatorem: | 5,1 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,9 kg |
| na wyposażeniu: | tuleja harmonijkowa do odsysania pyłu: 195179-1, ładowarka 2-gniazdowa DC18RD Li-ion: 196933-6, smar do wierteł i dłut 100ml: 198993-4, ogranicznik głębokości: 331886-4, szmatka: 443122-7, walizka systemowa MAKPAC TYP 4: 821552-6, wkład do walizki makpac: 839559-8, 2 akumulatory BL1850B (18 V / 5,0 Ah), uchwyt narzędziowy typu sds-plus, antywibracyjny uchwyt boczny, instrukcja obsługi |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | tak |
| częstotliwość udaru: | 0-5000 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 28 mm |
| max średnica wiercenia w betonie koronką: | 54 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 32 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-980 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| możliwość kucia: | tak |
| wymiary: | 404 mm |
| sprzęgło: | tak |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| EAN: | 088381857970 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 9.9 kg |
| długość opakowania: | 39.5 cm |
| szerokość opakowania: | 29.5 cm |
| wysokość opakowania: | 32 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
