akumulatorowa młotowiertarka, SDS+, 2,5J, 18V, M18 FUEL, M18 FHX-0, Milwaukee [4933478887]
-
Producent:
-
Kod producenta:4933478887
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 26678 pkt. |
Akumulatorowa młotowiertarka, SDS+, 2,5J, 18V, M18 FUEL, M18 FHX-0, Milwaukee [4933478887], dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
Wysokowydajny mechanizm młota dostarcza 2,5J energii uderzenia, zapewniając szybki postęp prac,
System AUTOSTOP automatycznie wyłącza urządzenie w przypadku zaklinowania wiertła w obrabianym materiale gwarantując użytkownikowi bezpieczeństwo.
Młotowiertarka posiada 4 tryby pracy: młotowiertarki, tylko młotek, tylko obrót i Variolock dla maksymalnej wszechstronności.
Narzędzia serii FUEL posiadają silnik bezszczotkowy POWERSTATE i inteligentny układ elektroniczny REDLINK PLUS, które zapewniają wyjątkową moc i trwałość,.
Narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M18, dzięki czemu działa ze wszystkimi akumulatorami tej serii.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa młotowiertarka, SDS+, 2,5J, 18V, M18 FUEL, M18 FHX-0, Milwaukee [4933478887]
- wyposażona w nowoczesny, bezszczotkowy silnik prądu stałego, co pozwala wiercić do 125 otworów 10 x 50 mm na akumulatorze M18 HIGH OUTPUT 5,5 Ah (sprzedawane osobno),
- wysokowydajny mechanizm młota dostarcza 2,5J energii uderzenia, zapewniając szybki postęp prac,
- system AUTOSTOP automatycznie wyłącza urządzenie w przypadku zaklinowania wiertła w obrabianym materiale gwarantując użytkownikowi bezpieczeństwo,
- system FIXTEC zapewnia bezkluczowe wymiany uchwytu wiertarskiego między SDS-Plus a uchwytem metalowym 13 mm,
- całkowicie metalowa obudowa przekładni optymalnie osadza koła zębate, co zapewnia zwiększoną żywotność narzędzia,
- młotowiertarka posiada 4 tryby pracy: młotowiertarki, tylko młotek, tylko obrót i Variolock dla maksymalnej wszechstronności,
- młotowiertarka jest kompatybilna z odsysaczami M18 FCDDEXL, oraz M18 FDDEXL,
- wierci do 125 otworów 10 x 50 mm na akumulatorze M18 HIGH OUTPUT 5,5 Ah,
- narzędzia serii FUEL posiadają silnik bezszczotkowy POWERSTATE i inteligentny układ elektroniczny REDLINK PLUS, które zapewniają wyjątkową moc i trwałość,
- narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M18, dzięki czemu działa ze wszystkimi akumulatorami tej serii,
- dostarczana bez akumulatorów i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE MŁOTOWIERTARKI MILWAUKEE [4933478887]
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- uchwyt narzędzia: SDS-Plus + zredukowany trzpień 13 mm
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0 - 1330 obr./min.,
- częstość udarów na biegu jałowym: 0 - 4,800 /min.,
- maksymalna średnica wiercenia:
- w drewnie: 28 mm,
- w stali: 13 mm,
- w betonie (wiertło): 26 mm, - optymalny zakres wiercenia w betonie: 6 - 20 mm,
- energia udaru (EPTA): 2,5 J,
- poziom mocy akustycznej: 103,6 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 92,6 dB(A),
- poziom wibracji:
- dłutowanie: 14,2 m/s²,
- wiercenie udarowe w betonie: 15,9 m/s² - waga bez akumulatora: 3,4 kg,
- waga (z akumulatorem): 4,4 kg,
WYPOSAŻENIE MŁOTOWIERTARKI MILWAUKEE [4933478887]
- rękojeść boczna,
- ogranicznik głębokości,
- metalowy uchwyt narzędziowy FIXTEC 13 mm,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| energia udaru: | 2,5 J |
| waga z akumulatorem: | 4,4 kg |
| waga bez akumulatora: | 3,4 kg |
| na wyposażeniu: | rękojeść boczna, ogranicznik głębokości, metalowy uchwyt narzędziowy FIXTEC 13 mm, instrukcja obsługi. |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | tak |
| częstotliwość udaru: | 0-4800 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 26 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 28 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0 - 1330 obr/min |
| typ mocowania : |
|
| typ udaru: | elektro-pneumatyczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| możliwość kucia: | tak |
| sprzęgło: | tak |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | karton |
| natężenie hałasu: | 103,6 dB |
| EAN: | 4058546361693 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | MILWAUKEE M18 |
| instrukcja obsługi: | https://dfx5yarxfn3yb.cloudfront.net/catalog/4931470481.pdf |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 45A 02-146 Warszawa, Polska e-mail: aftersales.cee@tti-emea.com tel.: 24 242 40 04 |
| Gwarancja Milwaukee: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Milwaukee umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (https://warranty.milwaukeetool.eu/pl-pl/landing), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Ładowarki jak i osprzęt nie podlegają wydłużonej gwarancji. PHU A/B/C jest autoryzowanym dystrybutorem Milwaukee – kupując w naszym sklepie masz prawo do skorzystania z wydłużonej gwarancji. (Narzędzia kupione od nieautoryzowanych dostawców nie mają wydłużonej gwarancji) |
Załączniki GPSR
| 4931470481.pdf |
